במילים שלכם

במילים שלכם

אני מבקשת להביע בשם אמי ובשם אחותי ואחיי את הערכתנו לצוות הרפואי: האחות אילנית והאח איציק, צוות הרופאים ולניהול האשפוז הביתי.

בכל יום אמי חיכתה לאילנית האחות, שבאופן עבודתה והתנהלותה, העניקה לאמי תחושת בטחון. מקצועיותה, עדינותה במגע, עצותיה החכמות, אמפטיה בשפע, דיוק בזמנים, עדכונים שוטפים גם מעבר לזמן הביקור. אילנית מגיעה מאורגנת וערוכה עם הציוד הנדרש עד לפריט האחרון ומותירה את סביבת עבודתה נקיה ומסודרת.

לאחר אשפוזים חוזרים ונשנים בחודשיים האחרונים וביקורים בחדרי המיון אנו מברכים על פתרון האשפוז הביתי. פתרון ראוי ונכון למטופלים, למשפחות ואין לי ספק שגם למערכת.

תודה לכם ובהצלחה בשליחות החשובה שלכם.

 

משפחתה של א.א.,
מטופלת פנימית בבית
סתיו 2020
קרא עוד

אנחנו מבקשים להודות מאד לצוות שטיפל באבינו, ולצוות שליווה אותנו: לד"ר ארליך, האחות נטלי, והעובדת הסוציאלית קרני.

מדובר בצוות מסור ביותר, רגיש, מקצועי, ערכי, נעים הליכות.  בכל פעם שהיינו זקוקים להם נענו לשאלותינו ולבקשותינו

וכל זה, תוך מסירות, אדיבות ורגישות רבה למצבו של אבינו.

אין ספק כי הליווי בבית תרם רבות לכולנו-  להרגשתו ולכבודו של אבא ולהרגשת כל בני המשפחה .

מודים לכם מאד, המשיכו לעשות עבודה חשובה זו.

משפחתו של ג.ב.,
מטופל הוספיס בית
סתיו 2020
קרא עוד

שלום רב,

אימנו הייתה מטופלת שלכם במהלך השנה האחרונה ונפטרה לפני שבוע.

רצינו לשבח ולהלל את פועלכם בכלל ועבודת הצוות המטפל - ד"ר אידה, האח טימור, והעובדת הסוציאלית קרני בפרט. לא יכולנו לייחל לטיפול יותר מסור ויותר מקצועי ממה שאמא קיבלה מהצוות המטפל. הרגישות, והמסירות תוך כדי הקשבה למטופל ומשפחתו היוו עבורנו מקור רגיעה וביטחון בימים לא קלים.

תודה רבה על הכל והמשך עשייה מבורכת.

משפחתה של א.ר.,
מטופלת הוספיס בית
סתיו 2020
קרא עוד

בעלי היה מטופל שלכם במשך כמעט שנה. למדנו להכיר את שיטת הטיפול שלכם ואת הצוות המופלא שליווה אותנו בתקופת הטיפול. בעלי סבל מאוסף רב של מחלות לב ודמנציה, ובמשך ארבע השנים האחרונות נכנס ויצא מבתי חולים.  באשפוז האחרון נאמר לי בבית החולים, במחלקה הגריאטרית, כי עלי למצוא לבעלי מוסד מתאים, וכי מצבו לא יאפשר טיפול בבית.

למזלי, שמעתי תכנית רדיו בה ראיינו את ד"ר רוני צבר, שהסביר כי חל שינוי בגישה הפליאטיבית בישראל, וגם חולים במחלות דמנציה יכולים לקבל טיפול בבית. בבית החולים לא ידעו על כך והתעקשתי מול קופת החולים שיאפשרו לי להחזיר את בעלי הביתה בתמיכה הוספיס בית, ואכן זכינו!
הגיעו אלינו שלושה מלאכים: אסנת האחות, סמדר העובדת הסוציאלית, וד"ר משה אייסק הרופא. כולם מקצוענים, סבלניים, אנושיים, אכפתיים ותומכים. לאורך כל תקופת הטיפול הייתה לנו כתובת, אוזן קשבת, יד מחבקת וכתף תומכת, ומעל לכל צוות מקצועי שיכולנו לסמוך עליו ולהבין שעושים את המקסימום כדי להקל על הסבל של בעלי ולתמוך בכל המשפחה.
הצוות הפך לחלק בלתי נפרד מהמשפחה. תומכים, מקשיבים, וממהרים להציע פתרונות ולהפוך כל אבן אפשרית, ובמקרים אחרים להרגיע ולהאיר את המצב בפרופורציה הנכונה.
ילדיי ואני מודים לכולכם על הטיפול המסור, על הזמן, הסבלנות האינסופית שהקדשתם לנו, הבטחון שהקרנתם והשיחות שניהלתם איתי ועם בעלי.
מעריכה ומוקירה את כל מה שעשיתם בשבילנו.

אשתו של י.ק.,
מטופל הוספיס דמנציה
חורף 2020
קרא עוד

אני שמחה ונרגשת לכתוב לך את המכתב הזה, בסיום הטיפול המוצלח שהענקתם לביתי בשבועות האחרונים.  ב"ה בתי התקדמה מאד מאד, מתפקדת וכמעט בריאה לגמרי, הודות לחסדי ה' ולטיפול המוצלח שזכתה לקבל מכם.

הכרנו אתכם בנסיבות שהיו לנו קשות מאד, מפחידות, מטלטלות ולא מוכרות. זכינו לאוזן קשבת ויד מכוונת, שירות אדיב, מהיר, מקצועי ויעיל, שלא חלמנו שקיים.

שלחתם לנו מיד את מיטב נשות המקצוע המטפלות: קלינאיות התקשורת דליה ודורית, והמרפאה בעיסוק אסתי, מקצועניות ברמה גבוהה, אכפתיות ואמפטיות, אחראיות ומנוסות, שטיפלו בבתי בסבלנות ובמיומנות והובילו אותה ואותנו, משפחתה, בבטחה וברוגע לתוצאות מצוינות ב"ה. גם איריס, רכזת קשרי קהילה, תרמה לרוגע ולניהול המקצועי של הטיפול. היא הייתה זמינה לכל בקשותינו בכל עת, באדיבות וביעילות. על כל אלו אנו מודים לכם מאד מאד, מקרב לב.

מאחלת לכם שתמשיכו להיות שליחים טובים של הרופא לכל בשר, בעבודתכם המסורה, תעשו חיל ותביאו הקלה, מזור ומרפא לכל הזקוקים לכך.

 

אמה של נ.ש.,
מטופלת שיקום בבית
חורף 2020
קרא עוד

רציתי להודות לכם על השירות והטיפול המסור שקיבלתי אחרי שעברתי ניתוח החלפת ברך. לא נחשפתי בעבר לאפשרות של שיקום ביתי והניסיון שלי היה מצוין הודות לשירות הנפלא שקיבלתי מכם.

אני רוצה לציין לשבח ממש את הפיזיותרפיסטית שלי, טניה חן, שהיתה צמודה אלי בכל תקופת השיקום הביתי. היא מקצועית, נעימת הליכות וחרוצה ממש.

היו יומיים, כמדומני, שכאבתי מאוד וביקשתי ממנה לדחות את הביקור היומי שלה, אך היא, בחוכמתה ובמקצועיותה, לא ויתרה, שיכנעה אותי להגיע בכל זאת, ואחרי העזרה שהגישה לי ממש הודיתי לה שלא ויתרה לי. היא ממש נכס. אשמח שתעבירו אליה גם אתם את תודתי על עזרתה.

גם שלי צבן, האחות המקסימה שהגיעה אלי, היתה מקצועית וחביבה. וגם לה מגיעים תודות וברכות על פועלה. וכמובן, גם שאר הצוות שהגיע אלי, כולם גילו מקצועיות ואנושיות ואני ממש שולחת את תודתי לכל אחד ואחד מהם.

תצליחו ותעשו טוב גם לאחרים.

 

ט.ש.,
מטופלת שיקום בבית
חורף 2020
קרא עוד

אבי חלה במאי האחרון במחלת הסרטן. החל מחודש ספטמבר לערך צורף אבי לטיפול פליאטיבי ובמסגרתו הוא טופל בביתו. בחודשים האחרונים לחייו הוא נתמך על ידי צוות מופלא: ד"ר גיא לובינשטיין, האחות פנין איילון, והעו"ס סמדר זילברמן.

מדובר בצוות מופלא ואין בפי מילים המספיקות לתאר את מסירותם של אנשים אלה. יתרה מכך חשוב לי להוקיר את עבודתה של פנין. האשה המדהימה הזו עמדה לרשותינו בכל זמן בו פנינו אליה, סיפקה לנו תשובות מקצועיות ואמינות, עודדה אותנו, גילתה סבלנות כלפי אבי וטיפלה בו במסירות. פנין הגיעה לבקר את אבי פעמים רבות. במצבו הוא היה זקוק לכך מאחר שהיא תמיד ידעה לספק לו עצות מועילות ויעילות וניסתה עד כמה שיכלה לעודד את רוחו. ד"ר גיא הגיע אליו גם הוא במסגרת הטיפול הפליאטיבי, היה קשוב לבקשות המשפחה ועשה הכל מבחינה רפואית כדי להקל על מכאוביו של אבי.

בינואר אבי הלך לעולמו. ידענו שכך יהיו פני הדברים. אולם גם בימיו האחרונים ידענו שיש לנו על מי לסמוך. התמיכה ועידוד שקיבלנו- אין שני לה ועל כך אני מודה לכם! מי ייתן ולא נדע עוד מיקרי חולי קשים, והלוואי שהיו עוד אנשי מקצוע כמו אלה שהגיעו אלינו מצבר.

יישר כוח ובריאות!

 

 

בתו של ב.ש.,
מטופל הוספיס בית
חורף 2019
קרא עוד

לצערי הרב לפני כחודש אבי הלך לעולמו ואתם אלו שליוו אותו ואותנו ברגעיו האחרונים. נפל בחלקי הכבוד להיעזר בכם ובפרט במאיר חן - האח, ד"ר רומן ואראלה העובדת הסוציאלית.

ארצה להודות לכם מקרב לב על עזרתכם ותמיכתכם ברגעים קשים אלו. מאיר, תודה רבה לך על הרגישות והרצון לעזור.

הייתם למעטפת הטובה ביותר שיכולנו לבקש בימים הללו והרגשנו שלמישהו אכפת מאיתנו ותומך בנו.

קשה לי להביע במילים כמה התמיכה וההסברים שלכם עזרו לנו ברגעים הקשים האלו, כן ירבו אנשים כמוכם והמשיכו בדרככם המדהימה.

תודה רבה

בתו של ל.ג.,
מטופל הוספיס
סתיו 2020
קרא עוד

ברצוננו להודות מעומק הלב לצוות צבר רפואה שמטפל באמא שלנו בתקופה האחרונה. הפניה לצבר רפואה נעשתה ביוזמתה של רופאת היחידה לטיפולי בית, כי מצבה של אמא החל להתדרדר. מהרגע שפסעו לביתנו ד"ר נעים מחרום, ד"ר ראביע, ד"ר יעל בר, והאחיות לילה, גלית ושושי השתנו חיינו לטובה. פשוט פסעו אחד אחד אנשים טובים נבונים חכמים אחראיים לחיינו. הרגשנו מיד שאנחנו בידיים טובות ומקצועיות. הטיפול באמא נעשה לא רק במקצועיות כי אם מתוך אכפתיות עמוקה, מתוך חמלה.

אמא נמצאת בדעיכה בדימדומי חייה. עבורה ועבורנו בנותיה החיים כרגע לא פשוטים והאמפתיה מסייעת לנו לצלוח יום ביומו. עצם העובדה שאנחנו מוקפים בצוות כה ייחודי מאפשרת לנו לנשום. כי חלק מהנטל עבר לכתפיהם של הצוות הנהדר הזה, והם מסייעים לנו בכל הנדרש.

אנחנו כבר לא לבד. אנחנו מוקפות ומלוות בכל מה שנדרש לאמא ולנו.

תודה מכל הלב.

 

בנותיה של ר.ב.,
מטופלת הוספיס בית
סתיו 2020
קרא עוד

ביולי 2020, לאחר אשפוזים ארוכים בבית חולים, החליט אבי שזהו. הספיקו לו האישפוזים, הבדיקות, ההתרוצצויות. הידיעה כי הגיע לישורת האחרונה של חייו היתה ברורה וידועה והוא רוצה לסיים את חייו בביתו.

מרגע קבלת ההחלטה לאשפוז בית הכל התנהל בצורה מהירה וללא עיכובים. למחרת היום התייצבו בבית הורי אח פליאטיבי, מר אלכס לובשבסקי ודר' ספיווק מחברת צבר רפואה.

השירות שקבלנו מהם היה לא פחות ממדהים.

ברצוני לומר שלמרות הקושי הגדול שכרוך באישפוז בית, אני אחותי ואימי מרגישות בנות מזל שזכינו לתת לאבא את הסוף שרצה. בבית שלו, בשקט שלו, עם הסביבה המוכרת והאהובה שלו, עטוף בקרובים לו.

הוספיס בית הוא מתנה אדירה למי שבוחר בה.

אנחנו רוצות להודות לצוות צבר רפואה שעובדים במסירות ונתנו לנו שירות מעל ומעבר. שנזכה כולנו להעניק ליקרים שלנו את בקשתם האחרונה.

 

משפחתו של ר.א.,
מטופל הוספיס
קיץ 2020
קרא עוד

עקב מחלתו של בעלי העדפנו שהוא יקבל טיפול בהוספיס בית של צבר רפואה, שתלווה את בעלי בסוף ימיו במינימום סבל ואשפוזים. השהייה בחיק משפחה אוהבת ותומכת עזרה לו להתמודד ולקבל את גזר הדין.
אין מילים בפי להביע את הערכתי לטיפול המסור והמקצועי שבעלי זכה לו מצוות צבר רפואה. הסבלנות, ההתייחסות לכל בקשה בכל עת...
חשוב מאד לכבר את האדם המבוגר שנתן ועשה במיטב שנותיו לעזרת הכלל והפרט. חשוב להקל עליו את שנותיו וימיו האחרונים במסגרת המשפחה, כנאמר "אל תשליכני לעת זיקנה."
אני ממליצה בחום להיעזר בשירותי צבר רפואה אשר לא חסכו מאיתנו אפילו בזמנם החופשי, התקשרו ובאו וגילו אחריות מוסרית.

 

אשתו של א',
מטופל הוספיס בית
קיץ 2020
קרא עוד

ברצוננו להודות מעומק הלב על הטיפול והשרות היוצאים מן הכלל שקיבל בננו מהמטפלים בחברת צבר רפואה.
לפני כחודשיים בננו נפל וקיבל חבלת ראש. הוא אושפז לשבועיים והשתחרר הביתה, וכאן קיבל באמצעות המטפלים של צבר רפואה שיקום יום למשך מספר שבועות.
ההתייחסות וההתארגנות של המטפלים מצבר רפואה הייתה מצוינת מתחילת הקשר.
תודה לרותי האחות שהגיעה באופן מידי, עם אנרגיות טובות ומרגיעות, הסבירה על מערך הטיפול והמטפלים ובדקה את המדדים שצריך בכל שבוע באופן עקבי.
תודה לרופא השיקומי, לדיאטנית ולאברהים קלינאי התקשורת.
לגבריאלה העו"ס המקסימה ומאירת הפנים שהגיעה לביקור בית, העבירה מידע משמעותי והמשיכה להיות בקשר טלפוני עם כולנו.

תודה מיוחדת :

לשני המרפאה בעיסוק המדהימה - שני הגיעה אלינו בתחילת הדרך כשהיינו במקום של "השגחת יתר" על בננו וחששנו מאד לדרוש ממנו לפעול עבור עצמו. שני שינתה לנו את החשיבה באופן מידי וחד. עם האנרגיות והחיוך שלה שני שמה את הדברים במקומם והפכה לנו את החשיבה. בננו מיד התחיל לחזור לשגרת חיים ככל שאפשר. שני דרשה ממנו את המקסימום ואף יותר והנחתה אותנו כהורים ל"שחרר". הטיפול המקצועי של שני קידם את בננו במהירות רבה והחזיר לו את בטחונו העצמי. אנו מעריכים ומודים מאד.

לאסתי המרפאה בעיסוק המיוחדת והרגישה - אסתי התחלקה עם שני בטיפול שלנו. אסתי עשתה עם בננו עבודה מקצועית ועקבית בקידום וחזרה לכישורים הקוגניטיביים. הבן התקדם ב"ה במהירות רבה וחזר ליכולות, לכישורים ולתפקודים הקוגניטיביים שלו.

לצבי הפיזיותרפיסט המיוחד במינו - צבי הגיע מהתחלה לביתנו עם אמונה חזקה ביכולות של הבן ועם אמירה חד משמעית שאהוא יכול ומסוגל לעמוד באתגרים. צבי אתגר את בננו ועזר לו להתקדם ולהרגיש טוב יותר מבחינה פיזית ורגשית. ראינו את השיפור מיום ליום. מרגש לראות עד כמה הבן שלנו נתרם ונהנה מהשיח ומהתרומה הטיפולית של צבי.

למאיס הפיזיותרפיסטית המקצועית והנעימה - מאיס עבדה עם הבן שלנו ברצינות ובעקביות, צילמה את התרגילים שהמליצה לו לעשות בשעות אחה"צ ושלחה לו, וכך  סייעה לו בהתקדמות ובשיפור מצבו התפקודי הפיזי.

לא הכרנו את השרות שלכם לפני מה שקרה לבננו, לצערנו חווינו תקופה לא פשוטה אך ברוך ה' הוא השתפר במהירות ומצבו התפקודי והרגשי טוב מאד ויש לכם חלק ותרומה משמעותית בכך.
אנו מודים לכם מכל הלב וממליצים לכל מי שצריך, להיעזר בשרות הנפלא שלכם.

 

משפחתו של א', מטופל שיקום בבית,
ירושלים
סתיו 2019
קרא עוד

תודה רבה נטלי האחות המיקצוענית - האחות הרחמנייה,

האשה הענוגה יפת הנפש ויפת המראה, טובת הלב ומלאת נתינה, הצנועה... בקיצור, נסיכה של ממש כי בני אדם כמוך יש רק באגדות.

אני מודה לאלוקיי שבשמיים שזיכה אותי לפגוש אדם/אישיות/מלאך מקסים כמוך פה בעולם הזה. כמה נעים לי היה היום לפגוש אשה מדהימה שכמוך.

אני מאחלת לך ולמשפחתך את כל הטוב שבעולם. בריאות הגוף והנפש. ושירבו אנשים כמוך בישראל - אמן.

אני רבקה אוהבת אותך מאוד, מאחלת לקבל ממך רק בשורות טובות תמיד. ודעי לך אני מתכוונת לכל מילה.

אומרים כי העיניים של האדם הן חלון הראווה של הנפש שלו. ומהפעם הראשונה שראיתי אותך הבנתי כי את אשה מיוחדת במינה. שלום ושוב תודה על היחס שקיבלתי ממך היום ובטוח שעוד הרבה חולים נעזרים בך מידי יום ביומו.

רבקה,
מטופלת הוספיס
קיץ 2020
קרא עוד

צוות צבר היקר,

רצינו להודות על הטיפול שקיבלנו מהרופאים והאחים של צבר רפואה. השירות שניתן לנו ע״י הרופאים והאחים היה מדהים, בעיקר מד״ר עמרי שינטל וסבאג ג׳ורג׳. הטיפול בסבתא שלנו היה טיפול אמיתי של דאגה ואכפתיות, הקשבה וגם התמודדות אמיתית עם הקשיים שבדבר, טיפול שמכבד את הקשיש ורואה את האדם שבו.

באמת מחמם את הלב לזכות לטיפול כזה מסור!

משפחתה של מ',,
מטופלת הוספיס
קיץ 2019
קרא עוד

הופתעתי מאוד שקיים הצוות המבורך שלכם, באמת עוזר לי מציאותית ובתקופה קריטית שנזקקים כוחות של עזרה ובטחון.

הראשונה שהכרתי מטעמכם, וכל כך הביאה בטחון ומקצועיות וסבלנות, היא טלי האחות, גם כשעברתי קטעים קשים, היא היתה בהקשבה ושליטה וגבול ואדיבות בו זמנית, טיפלה בי מיד.

קראה לד"ר אלכס כשצריך. לבניית תהליכים כדי לעזור לי עם כאבי תופת שעברתי, מידית. ללא תנאי, מיד דאגה לסדר של מרשמים, גם כששכחתי לקנות לפי הסדר

יש תקופות קשות מנשוא. החיוך של טלי ניחם את אמא שלי ואותי. מוסרת לה דרככם תודה ומביעה את הודייתי אליכם ורצוני והזדקקותי במציאות הקשה להמשיך ומודה למזל ולה' שפגשתי את טלי. תודה לכם, שכנראה משהו טוב קורה אצלכם אם מגיעים אנשים כמו טלי האחות. בכל שעה, מגיעה עם חיוך. זו הקלה עצומה גם לאמא שלי, להוריד מעצמה קצת דאגות מציאותיות.

כן ירבו כמוה באכפת ובטוטאליות נתינה שלה מכל הלב שכל כך מורגש ונדיר.

אז תודה

ותודה לצבר מכל הלב.

ל', מטופלת הוספיס,
ראשון לציון
2020
קרא עוד

משפחתי ואני רוצים להודות מעומק הלב על פועלכם ועבודת הקודש שאתם עושים. תודה על טיפול מסור, אוהב, קשוב ואכפתי שניתן לאבינו היקר ולמשפחתנו. במהלך חצי השנה האחרונה אבינו חלה במחלה קשה שבסופה הכניעה אותו. הוא תמיד ידע והקפיד להוקיר תודה ולשבח כל אדם על פועלו, ורצינו כמנהגו להביע את תודתנו הכנה. הייתם לנו מקלט חם ומכיל בזמנים קשים, עבודתכם בצבר רפואה בלתי נתפסת כדבר שבשגרה. לחוות כל פעם היקשרות למשפחה ולחולה ובסופו של דבר להבין כי הדרך כתובה לו, מעיד על היותכם אנשים בחסד עליון. ברוכים אתם. אנא המשיכו בעשייה כי שליחים אתם. תודה ענקית לכל אחד מכם באופן אישי.

אנחנו רוצים להקדיש לכם אחד משיריו של אבי:

"בתוך ים של מקצועות

ובנהר של סוגי עבודות

מצאתי לי מקום קטן וחם

בו אוכל ולו במעט להקל על סבלם

של אנשים ברגעים בחיים

באישור, בפניה, בהפניה ומתן מזור,

בשבילי כולכם מצילי חיים

ואם בסופו של יום אצלכם זו שגרה,

ומתחושת הסיפוק משהו נרגע

דעו כי בלבנו אתם מבורכים

וזכיתם במצוות וחסדים."

 

משפחת המטופל א.א,
מטופל הוספיס בית
חורף 2019
קרא עוד

לצוות המסור והיקר של צבר רפואה,

רצינו להביע במעט את רגשות הכרת הטוב שמציפים אותנו כלפיכם. על מסירות ודאגה, על יחס אישי ומסור, על התייחסות לכל נושא, ולו הקטן ביותר, במלוא תושמת הלב, על ליווי צמוד בכל עת ובכל זמן, על יחס הולם ולבוש צנוע, על צורה ואופן דיבור מכובד ומכבד, והתייחסות הן לחולה והן למשפחתו בכל הנדרש.

שהקב"ה ישלם שכרכם בכפל כפליים ותזכו לשפע וכל טוב מלוא חופניים, ושלעולם לא תדעו מצער בכל דבר וענין.

מעריכים מאד מאד ומודים מקרב לב,

משפחת המטופל ב.ק.,
מטופל שיקום בבית,
אביב 2020
קרא עוד

לצוות צבר רפואה,

לאחר שהופנינו לשירות הוספיס בית, אין מילים לתאר את השירות שקיבלנו. כל החזון שלכם כפי שהוא מוצג התקיים עולם ומלואו:

כבוד וחמלה - רופא, אחות ועובדת סוציאלית עם נשמה ואכפתיות אין קץ.

מצוינות - מקצוענים מושלמים.

זמינות - בכל רגע נתון לא נתנו להרגיש שמציקים להם, שיש שאלות לא במקום. פעמים רבות יזמו קשר איתנו מבלי שאנחנו נצטרך לפנות.

שקיפות - מלאה. לא הסתירו את חומרת המצב אבל תמיד עם כבוד והתייחסות מהשורה הראשונה.

צוותיות - הצוות המושלם בשיתוף פעולה מלא בין כולם.

אין ספק שבזכות הצוות המדהים שלכם, שהיה שלנו, הצלחנו להיות עם אבי 24/7 בביתו, במיטה שלו, במקום שבחר להיות בו ועדיין לא להתפשר על הטיפול הטוב ביותר שניתן היה להעניק לו.

אם לא הייתם קיימים היה צריך להמציא אתכם.

אנחנו רק יכולים לקוות שבתים רבים בישראל יזכו לקבל בשעות הקשות שלהם את השירות המצוין שלכם ולדעת שהם מטופלים על ידי מקצוענים ברגישות הרבה ביותר שניתן.

עלו והצליחו!

משפחת המטופל ד.ש. ז"ל,
מטופל הוספיס בית,
קיץ 2020
קרא עוד

אני רוצה להודות לכם על הטיפול הנפלא ועל השירות המדהים שקיבלתי בימים האחרונים.

לאחר שאושפזתי בבית החולים בגלל דלקת לא רצויה בזמן הריון וכמעט נאלצתי לשהות שם גם במהלך החג והשבת לבדי, הגעתם כמו מלאכים ושחררתם אותי לאשפוז בית שהיה לא פחות ממושלם. כל אחד מאנשי הצוות שנכנסו אליי הביתה היה נפלא, אנושי, מקצועי ואדיב מעל למצופה.

אשמח לציין במיוחד את האח מיכאל שפעל ברגישות ובאדיבות יוצאת דופן וכמו כן הרופא היקר שנכנס אליי במהלך החג ואני לא זוכרת את שמו בצורה מדוייקת.

שתמיד תמלאו שליחותכם נאמנה מתוך אנושיות ורגישות אמיתית. רק זה לבד, יש בו מן הריפוי.

ברכה והצלחה בכל,

 

ק',
מטופלת אשפוז אקוטי בבית,
אביב 2020
קרא עוד