במילים שלכם

במילים שלכם

לאורך השנתיים האחרונות אנו חווים טיפול מדהים באמי החולה מצד צבר רפואה. זה מתבטא במקצועיות גבוהה ולא פחות מזה מיחס אישי אכפתי מצד כל הצוות -
רחלי האחות שמלווה, רופא קבוע, וגם העובדת הסוציאלית שרון שתומכת ועוזרת לכולנו. וגם היה שימוש מדי פעם בקו החם, בשעות מאוחרות או סופ"ש. בשורה תחתונה, לאמא שלי ולנו כמשפחה שמסביב יש שקט נפשי, מרגישים את הבטחון הזה שיש עם מי לדבר, וזאת מעטפת מאוד חשובה. מומלץ בחום!

משפחתה של מטופלת הוספיס בית,

אביב 2021
קרא עוד

אני חייבת לומר משהו חשוב מאוד על חברת צבר רפואה.
קבלתי אישור דרך מכבי וקבלתי לבעלי ז''ל טיפול דרך חברת צבר רפואה .שלחו לי רופא, אחות, עובדת סוציאלית, ושאר הטיפולים הנדרשים, טיפול מקצועי אנושי עם המון אהבה והבנה. לא חשבתי שזה קיים בשום מקום בעולם. עד הרגע האחרון היו לצידי, וגם תמכו בי אישית כדי להבין כל הליך שנעשה, ואפילו לא אשכח שהיינו זקוקים לכדור ביום שישי הרופאה הגיעה ונתנה לנו.
אני מודה. לרופא המשפחה שלנו ממכבי נתניה שהמליץ לי על צבר רפואה כי בלעדיהם לי הייתי שורדת את התהליך הזה. הליווי שלהם זה גם תמיכה והסבר על מה שאמור להיות הסוף, זאת הכנה פסיכולוגית של הפרידה מהיקר לכם.
אני מודה לאלוהים ששלח לי את המלאך ששמה האחות דורית, שעשתה הכל למען בעלי ז''ל ולמעני, ולצוות הרופאים והרופאה שליוו אותנו עד הרגע האחרון.
כל הצוות של צבר רפואה מעולה. מזל שיש שירות כזה.
תודה תודה תודה לך לכם.

אשתו של א.ז. ז"ל,
מטופל הוספיס בית
אביב 2021
קרא עוד

 

ד"ר פאדי,

רצינו להודות לך בחום על הטיפול השיקומי באבא לאחרונה. הוא חזר לעמוד על הרגליים ואף ללכת, חגגנו איתו ליל סדר משפחתי ומרגש, ואנחנו ממשיכים לראות מדי יום התקדמות.

הרבה תודה על הזמינות, העדינות והחיוניות שהבאת איתך, שנתנה לכולנו כוח ותקווה. משמח ומרגש לפגוש רופא שמקדיש זמן והקשבה וכל כך הרבה פתיחות וכבוד למטופל. תודה גם לצוות המטפל, שאף

הוא פעל ברוח זו, האחות, וגם עומרי הפיזיותרפיסט.

תודה רבה בשם אבא ובשם כולנו 🙏🏻

משפחתו של י.ו.,
מטופל שיקום בבית
אביב 2021
קרא עוד

לצוות צבר רפואה,
אני רוצה להודות לכם על היחס, התמיכה, האמפתיה והמקצועיות שלכם בתקופה המאד קשה שעברנו בליוויו של בעלי ז"ל.
מבקשת להודות ולציין את תום העו"ס שזיהה ונענה לצרכינו ברגישות וביעילות.
את טובה האחות שתמכה במקצועיות והבנה, ודאגה שיהיה לנו כל מה שהיינו צריכים.
ואת ד"ר מנשה שהיה נגיש, אמפתי, סבלני וקשוב לצרכינו.
לד"ר רוני צבר אנו מודים על הזמן שהקדשת לי ולילדים, ושנתת לנו להנות מבעלי עוד ימים טובים.

אלמנתו של ש.פ. ז"ל,
מטופל הוספיס בית
חורף 2021
קרא עוד

ברצוני להודות לצוות הנהדר שנשלח מטעם צבר רפואה לטפל באימי בבית.
אני רוצה לציין במיוחד את ד"ר פול- רופא מדהים, אכפתי, רגיש, נעים, סובלני וסבלני, שמעניק שירות נהדר.
כמו כן אני רוצה לציין במיוחד את צוות האחים והאחיות שטיפלו באמא באכפתיות, נעימות, רגישות וסובלנות ובעיקר בסבלנות לשאלותיי.
כמו שכתוב בהרבה מקומות "המלאכים בלבן", זהו הצוות שטיפל באמא.
מבקשת למסור לכל הצוות את תודתנו, והלוואי וירבו כמותם.

בתה של מ.ב.,
מטופלת פנימית בבית
חורף 2021
קרא עוד

ברצוני להודות לפיזיותרפיסט דני אופיר, אשר נשלח אליי לאחר ניתוח ברך שעברתי לפני כחודש. דני תרם רבות לשיקומי, ממצב שלא יכולתי לקום מהמיטה ועד היום שאני עומדת על הרגליים ובזכותו אני הולכת.

דני תרגל איתי הליכה, קודם בעזרת הליכון ואח"כ עם מקל, עליה במדרגות ושאר תרגילים. בסבלנות אין קץ הוא הצליח להחזיר לי את הביטחון, האיזון ושיווי המשקל. הוא טיפל בי במסירות וברוגע שעזרו וסייעו לי להתגבר על הפחדים והכאבים הקשים לאחר הניתוח.

תודה מקרב לב.

מ.כ.,
מטופלת שיקום בבית
חורף 2021
קרא עוד

אנו מרגישים חובה נעימה להוקיר ולהודות לאח היקר ג'ורג' סבאג, ולהביא לידיעתכם את מלוא הערכתנו על אדיבותכם המופלאה והובלת מדיניות ומקצועיות בדרך ניהול שירותכם, במכלול ההיבטים הנדרשים למתן שירות והטיפול בקשישים ובמשפחותיהם על הצד הטוב ביותר בימים קשים אלה.
זכינו בטיפול נדיר באמא, וחווינו את אישיותו המיוחדת של ג'ורג', סבלנותו ואורך הרוח שלו עם כל פנייה שלנו, בכל זמן ושעה. אפילו בשעות חריגות ג'ורג' פינה מזמנו הפרטי, תמיד היה זמין עבורנו, וידע לבוא לביקורי הבית המעודדים בחיוך רחב, חיבוק לבבי מרחוק, ולעשות זאת מכל הלב וללא גבולות, באופן הכי טוב שיש. תודה לך ג'ורג' היקר מקרב לב.
לכם צוות ההנהלה תודה רבה על השירות האדיב והמאמץ המירבי להביא למזור לנפשנו בשעת מצוקה, אנו מודים ומעריכים. ללא ספק אתם עושים זאת נאמנה בדרך כה מיוחדת ואופיניים לצבר רפואה. אתם דוגמא ומופת.
יישר כוח וכה לחי, מי יתן וכן ירבו!

משפחתה של ר.ע.,
מטופלת פנימית בבית
חורף 2021
קרא עוד

מהרגע שחברת צבר נכנסו לחיינו, האח מאיר, האחות שלי, העו"ס שרה והרופא ד"ר רהב, הרגשנו שאנחנו בידיים טובות, שיש על מי לסמוך, ושהשירות והטיפול שאבא קיבל, וגם אנחנו, היה יוצא מן הכלל. נכון, הסוף היה ידוע מראש אבל אין ספק שהנוכחות של שלי, התמיכה, הזמינות והנגישות שלה אלינו, וגם של ד"ר רהב, עזרו לנו מאוד בתהליך הפרידה מאבא והתמודדות עם סופו הקרב. לא היה רגע בו הם לא היו זמינים עבורנו. לא היה רגע בו הרגשנו שלא קיבלנו מענה. הם באמת היו פה בשביל כל דבר שהיינו צריכות. גם לאחר מותו של אבא, שלי הגיעה לביתנו לשיחת סיכום ומאיר שוחח איתנו בטלפון כדי לשאול לשלומנו. באמת שזה מעל ומעבר.

 

משפחתו של א.א. ז"ל,
מטופל הוספיס בית
קיץ 2020
קרא עוד

צוות צבר היקרים,
תודה לכם מכל הלב.
תודה על הליווי, על התמיכה, הרגישות וההכלה.

הגעתם לביתנו בסוף הקיץ האחרון, והכרתם את אמי היקרה, אישה מקסימה, חיונית, נדיבה ויפה. לא כ״כ רצינו להפנים את פשר הפגישה, אבל בלב פנימה כולם הבינו לאיזו דרך עומדים אנו בכניסה.

במשך החודשיים האחרונים, ליוויתם אותנו בשקט וברוגע שלכם, עם צוות של אנשים נפלאים, שאותם לא נשכח לעולם.
ענת העו״סית שאין רגישה וחכמה ממנה, וכל שיחה עימה קירבה בינינו לבין אמא ופתחה דלת בלב שלנו לעוד אהבה וקבלה, התמודדות והבנה, עם ד״ר שטמפלר שהיה כ״כ מקצועי וחד אבחנה, ועם זאת דיבר עם אמא בהמון רגישות ובלי שום בהלה והיה שם תמיד לכל כאב או בעיה, וכמובן דנה היקרה, האחות עם הלב הכי ענק, המקצוענות והרכות, שאמא שלי היקרה התאהבה ובטחה בה כ״כ. עמדה לצידנו בכל שעה שרק נתבקשה, תמיד עם חיוך והמון חמלה, יעילות, מקצוענות ואהבה.

אנו רוצים להגיד לכם מכל הלב תודה. על השעות האחרונות שהיו לנו קשות מנשוא, על ההכלה של העצב העמוק ועל היכולת להחזיק לנו את היד ולא לעזוב, בשעות הכי קשות של הפרידה.
תודה שהייתם איתנו, תודה שמנעתם סבל, ותודה שאיפשרתם לה להיפרד מאיתנו ללא כאב ובצורה הכי מכבדת, אנושית, ויפה שאפשר לתת לאדם ללכת לעולמו.

תודה רבה, תמשיכו בעבודת הקודש שאתם עושים, נזכור אתכם תמיד בליבנו, ושיהיו לכולנו ימים יפים וטובים, מלאי נדיבות וחמלה.

 

בתה של מ.ק.,
מטופלת הוספיס בית
סתיו 2020
קרא עוד

לצוות צבר היקר,

היחס והשירות שלכם איפשרו לנו לעבור את הימים האחרונים של הורי בהרגשה שהם זוכים לטיפול הטוב והמיטיב ביותר שהם יכולים לקבל, ועל כך אני מודה לך ולכל אחד מאנשי הצוות שביקרו אצל הורי: ד"ר מנסור, גלית האחות ואריק האח. כל אחד מכם היה מאד קשוב, רגיש, וסבלני ומאד מקצועי, אישי ואנושי.

הקלתם על ההורים שלנו ועלינו ותישארו בזכרוננו כאור באפלה.

בתם של מ.פ. וד.פ.,
מטופלי הוספיס בית
חורף 2020
קרא עוד

צבר רפואה הם המלאכים שלי. ממש ככה.
סבלתי מכאבי תופת 24/7 ובמשך שנתיים. זה היה כל כך נורא שמחשבות אובדניות חלפו בראשי עד שהצוות הזה הגיע אלי הביתה. עם הידע והמקצועיות הם סידרו את התרופות בצורה כזאת שיתנו כיסוי לכל היום נגד הכאבים. הכאבים לא עברו לגמרי, אבל מבחינת הכאבים הם פחתו בצורה משמעותית ואני יכולה לישון לילה רצוף מה שלא קרה כמעט שנתיים, מאז שחליתי. אילנית האחות היא המלאך שלי. קשובה, עוזרת ועושה את עבודתה בצורה הכי רגישה שאפשר. הרופא אדם מיוחד, קשוב ומקצועי. הוא זה שבזכותו יוצא לי לישון 6-7 שעות רצופות בלילה מה שלא היה לפני. העו"ס עושה הכל כדי לעזור לי, וכל פעם שהיא נכנסת היא מביאה אנרגיות חיוביות איתה. קל להיפתח בפניה וכשמבקשים עזרה או תשובות היא משתמשת אפילו בקשריה העיקריים כדי לתת תשובות. צוות צבר רפואה זה הצוות שלי.

אז רציתי להגיד תודה ענקית לצוות שלי: לאחות המדהימה אילנית, על התמיכה שלה על הרצון תמיד לעזור בכל דרך אפשרית. אצל הבחורה הצעירה הזאת אין "לא", ואין "אי אפשר". היא מנסה בכל דרך אפשרית לעזור, וזה כיף גדול לדעת שלמישהו איכפת מהכאב שלך. לד"ר איסאק המלאך השני, שידע במקצועיות רבה לסדר לי את הכדורים בצורה כזאת שהכאב שהיה 24/7 כבר לא כאן, וכך אחרי שנתיים התחלתי לישון בלילה 6-7 שעות.  תודה רבה רבה לכם מרגע שנכנסתם לחיי נתתם לי מנוחה מהכאבים וזה דבר ענק בשבילי.

מ. א. ,
מטופלת פנימית בבית
חורף 2020
קרא עוד

אני מבקשת להביע בשם אמי ובשם אחותי ואחיי את הערכתנו לצוות הרפואי: האחות אילנית והאח איציק, צוות הרופאים ולניהול האשפוז הביתי.

בכל יום אמי חיכתה לאילנית האחות, שבאופן עבודתה והתנהלותה, העניקה לאמי תחושת בטחון. מקצועיותה, עדינותה במגע, עצותיה החכמות, אמפטיה בשפע, דיוק בזמנים, עדכונים שוטפים גם מעבר לזמן הביקור. אילנית מגיעה מאורגנת וערוכה עם הציוד הנדרש עד לפריט האחרון ומותירה את סביבת עבודתה נקיה ומסודרת.

לאחר אשפוזים חוזרים ונשנים בחודשיים האחרונים וביקורים בחדרי המיון אנו מברכים על פתרון האשפוז הביתי. פתרון ראוי ונכון למטופלים, למשפחות ואין לי ספק שגם למערכת.

תודה לכם ובהצלחה בשליחות החשובה שלכם.

 

משפחתה של א.א.,
מטופלת פנימית בבית
סתיו 2020
קרא עוד

אנחנו מבקשים להודות מאד לצוות שטיפל באבינו, ולצוות שליווה אותנו: לד"ר ארליך, האחות נטלי, והעובדת הסוציאלית קרני.

מדובר בצוות מסור ביותר, רגיש, מקצועי, ערכי, נעים הליכות.  בכל פעם שהיינו זקוקים להם נענו לשאלותינו ולבקשותינו

וכל זה, תוך מסירות, אדיבות ורגישות רבה למצבו של אבינו.

אין ספק כי הליווי בבית תרם רבות לכולנו-  להרגשתו ולכבודו של אבא ולהרגשת כל בני המשפחה .

מודים לכם מאד, המשיכו לעשות עבודה חשובה זו.

משפחתו של ג.ב.,
מטופל הוספיס בית
סתיו 2020
קרא עוד

שלום רב,

אימנו הייתה מטופלת שלכם במהלך השנה האחרונה ונפטרה לפני שבוע.

רצינו לשבח ולהלל את פועלכם בכלל ועבודת הצוות המטפל - ד"ר אידה, האח טימור, והעובדת הסוציאלית קרני בפרט. לא יכולנו לייחל לטיפול יותר מסור ויותר מקצועי ממה שאמא קיבלה מהצוות המטפל. הרגישות, והמסירות תוך כדי הקשבה למטופל ומשפחתו היוו עבורנו מקור רגיעה וביטחון בימים לא קלים.

תודה רבה על הכל והמשך עשייה מבורכת.

משפחתה של א.ר.,
מטופלת הוספיס בית
סתיו 2020
קרא עוד

בעלי היה מטופל שלכם במשך כמעט שנה. למדנו להכיר את שיטת הטיפול שלכם ואת הצוות המופלא שליווה אותנו בתקופת הטיפול. בעלי סבל מאוסף רב של מחלות לב ודמנציה, ובמשך ארבע השנים האחרונות נכנס ויצא מבתי חולים.  באשפוז האחרון נאמר לי בבית החולים, במחלקה הגריאטרית, כי עלי למצוא לבעלי מוסד מתאים, וכי מצבו לא יאפשר טיפול בבית.

למזלי, שמעתי תכנית רדיו בה ראיינו את ד"ר רוני צבר, שהסביר כי חל שינוי בגישה הפליאטיבית בישראל, וגם חולים במחלות דמנציה יכולים לקבל טיפול בבית. בבית החולים לא ידעו על כך והתעקשתי מול קופת החולים שיאפשרו לי להחזיר את בעלי הביתה בתמיכה הוספיס בית, ואכן זכינו!
הגיעו אלינו שלושה מלאכים: אסנת האחות, סמדר העובדת הסוציאלית, וד"ר משה אייסק הרופא. כולם מקצוענים, סבלניים, אנושיים, אכפתיים ותומכים. לאורך כל תקופת הטיפול הייתה לנו כתובת, אוזן קשבת, יד מחבקת וכתף תומכת, ומעל לכל צוות מקצועי שיכולנו לסמוך עליו ולהבין שעושים את המקסימום כדי להקל על הסבל של בעלי ולתמוך בכל המשפחה.
הצוות הפך לחלק בלתי נפרד מהמשפחה. תומכים, מקשיבים, וממהרים להציע פתרונות ולהפוך כל אבן אפשרית, ובמקרים אחרים להרגיע ולהאיר את המצב בפרופורציה הנכונה.
ילדיי ואני מודים לכולכם על הטיפול המסור, על הזמן, הסבלנות האינסופית שהקדשתם לנו, הבטחון שהקרנתם והשיחות שניהלתם איתי ועם בעלי.
מעריכה ומוקירה את כל מה שעשיתם בשבילנו.

אשתו של י.ק.,
מטופל הוספיס דמנציה
חורף 2020
קרא עוד

אני שמחה ונרגשת לכתוב לך את המכתב הזה, בסיום הטיפול המוצלח שהענקתם לביתי בשבועות האחרונים.  ב"ה בתי התקדמה מאד מאד, מתפקדת וכמעט בריאה לגמרי, הודות לחסדי ה' ולטיפול המוצלח שזכתה לקבל מכם.

הכרנו אתכם בנסיבות שהיו לנו קשות מאד, מפחידות, מטלטלות ולא מוכרות. זכינו לאוזן קשבת ויד מכוונת, שירות אדיב, מהיר, מקצועי ויעיל, שלא חלמנו שקיים.

שלחתם לנו מיד את מיטב נשות המקצוע המטפלות: קלינאיות התקשורת דליה ודורית, והמרפאה בעיסוק אסתי, מקצועניות ברמה גבוהה, אכפתיות ואמפטיות, אחראיות ומנוסות, שטיפלו בבתי בסבלנות ובמיומנות והובילו אותה ואותנו, משפחתה, בבטחה וברוגע לתוצאות מצוינות ב"ה. גם איריס, רכזת קשרי קהילה, תרמה לרוגע ולניהול המקצועי של הטיפול. היא הייתה זמינה לכל בקשותינו בכל עת, באדיבות וביעילות. על כל אלו אנו מודים לכם מאד מאד, מקרב לב.

מאחלת לכם שתמשיכו להיות שליחים טובים של הרופא לכל בשר, בעבודתכם המסורה, תעשו חיל ותביאו הקלה, מזור ומרפא לכל הזקוקים לכך.

 

אמה של נ.ש.,
מטופלת שיקום בבית
חורף 2020
קרא עוד

רציתי להודות לכם על השירות והטיפול המסור שקיבלתי אחרי שעברתי ניתוח החלפת ברך. לא נחשפתי בעבר לאפשרות של שיקום ביתי והניסיון שלי היה מצוין הודות לשירות הנפלא שקיבלתי מכם.

אני רוצה לציין לשבח ממש את הפיזיותרפיסטית שלי, טניה חן, שהיתה צמודה אלי בכל תקופת השיקום הביתי. היא מקצועית, נעימת הליכות וחרוצה ממש.

היו יומיים, כמדומני, שכאבתי מאוד וביקשתי ממנה לדחות את הביקור היומי שלה, אך היא, בחוכמתה ובמקצועיותה, לא ויתרה, שיכנעה אותי להגיע בכל זאת, ואחרי העזרה שהגישה לי ממש הודיתי לה שלא ויתרה לי. היא ממש נכס. אשמח שתעבירו אליה גם אתם את תודתי על עזרתה.

גם שלי צבן, האחות המקסימה שהגיעה אלי, היתה מקצועית וחביבה. וגם לה מגיעים תודות וברכות על פועלה. וכמובן, גם שאר הצוות שהגיע אלי, כולם גילו מקצועיות ואנושיות ואני ממש שולחת את תודתי לכל אחד ואחד מהם.

תצליחו ותעשו טוב גם לאחרים.

 

ט.ש.,
מטופלת שיקום בבית
חורף 2020
קרא עוד

אבי חלה במאי האחרון במחלת הסרטן. החל מחודש ספטמבר לערך צורף אבי לטיפול פליאטיבי ובמסגרתו הוא טופל בביתו. בחודשים האחרונים לחייו הוא נתמך על ידי צוות מופלא: ד"ר גיא לובינשטיין, האחות פנין איילון, והעו"ס סמדר זילברמן.

מדובר בצוות מופלא ואין בפי מילים המספיקות לתאר את מסירותם של אנשים אלה. יתרה מכך חשוב לי להוקיר את עבודתה של פנין. האשה המדהימה הזו עמדה לרשותינו בכל זמן בו פנינו אליה, סיפקה לנו תשובות מקצועיות ואמינות, עודדה אותנו, גילתה סבלנות כלפי אבי וטיפלה בו במסירות. פנין הגיעה לבקר את אבי פעמים רבות. במצבו הוא היה זקוק לכך מאחר שהיא תמיד ידעה לספק לו עצות מועילות ויעילות וניסתה עד כמה שיכלה לעודד את רוחו. ד"ר גיא הגיע אליו גם הוא במסגרת הטיפול הפליאטיבי, היה קשוב לבקשות המשפחה ועשה הכל מבחינה רפואית כדי להקל על מכאוביו של אבי.

בינואר אבי הלך לעולמו. ידענו שכך יהיו פני הדברים. אולם גם בימיו האחרונים ידענו שיש לנו על מי לסמוך. התמיכה ועידוד שקיבלנו- אין שני לה ועל כך אני מודה לכם! מי ייתן ולא נדע עוד מיקרי חולי קשים, והלוואי שהיו עוד אנשי מקצוע כמו אלה שהגיעו אלינו מצבר.

יישר כוח ובריאות!

 

 

בתו של ב.ש.,
מטופל הוספיס בית
חורף 2019
קרא עוד

לצערי הרב לפני כחודש אבי הלך לעולמו ואתם אלו שליוו אותו ואותנו ברגעיו האחרונים. נפל בחלקי הכבוד להיעזר בכם ובפרט במאיר חן - האח, ד"ר רומן ואראלה העובדת הסוציאלית.

ארצה להודות לכם מקרב לב על עזרתכם ותמיכתכם ברגעים קשים אלו. מאיר, תודה רבה לך על הרגישות והרצון לעזור.

הייתם למעטפת הטובה ביותר שיכולנו לבקש בימים הללו והרגשנו שלמישהו אכפת מאיתנו ותומך בנו.

קשה לי להביע במילים כמה התמיכה וההסברים שלכם עזרו לנו ברגעים הקשים האלו, כן ירבו אנשים כמוכם והמשיכו בדרככם המדהימה.

תודה רבה

בתו של ל.ג.,
מטופל הוספיס
סתיו 2020
קרא עוד

ברצוננו להודות מעומק הלב לצוות צבר רפואה שמטפל באמא שלנו בתקופה האחרונה. הפניה לצבר רפואה נעשתה ביוזמתה של רופאת היחידה לטיפולי בית, כי מצבה של אמא החל להתדרדר. מהרגע שפסעו לביתנו ד"ר נעים מחרום, ד"ר ראביע, ד"ר יעל בר, והאחיות לילה, גלית ושושי השתנו חיינו לטובה. פשוט פסעו אחד אחד אנשים טובים נבונים חכמים אחראיים לחיינו. הרגשנו מיד שאנחנו בידיים טובות ומקצועיות. הטיפול באמא נעשה לא רק במקצועיות כי אם מתוך אכפתיות עמוקה, מתוך חמלה.

אמא נמצאת בדעיכה בדימדומי חייה. עבורה ועבורנו בנותיה החיים כרגע לא פשוטים והאמפתיה מסייעת לנו לצלוח יום ביומו. עצם העובדה שאנחנו מוקפים בצוות כה ייחודי מאפשרת לנו לנשום. כי חלק מהנטל עבר לכתפיהם של הצוות הנהדר הזה, והם מסייעים לנו בכל הנדרש.

אנחנו כבר לא לבד. אנחנו מוקפות ומלוות בכל מה שנדרש לאמא ולנו.

תודה מכל הלב.

 

בנותיה של ר.ב.,
מטופלת הוספיס בית
סתיו 2020
קרא עוד

ביולי 2020, לאחר אשפוזים ארוכים בבית חולים, החליט אבי שזהו. הספיקו לו האישפוזים, הבדיקות, ההתרוצצויות. הידיעה כי הגיע לישורת האחרונה של חייו היתה ברורה וידועה והוא רוצה לסיים את חייו בביתו.

מרגע קבלת ההחלטה לאשפוז בית הכל התנהל בצורה מהירה וללא עיכובים. למחרת היום התייצבו בבית הורי אח פליאטיבי, מר אלכס לובשבסקי ודר' ספיווק מחברת צבר רפואה.

השירות שקבלנו מהם היה לא פחות ממדהים.

ברצוני לומר שלמרות הקושי הגדול שכרוך באישפוז בית, אני אחותי ואימי מרגישות בנות מזל שזכינו לתת לאבא את הסוף שרצה. בבית שלו, בשקט שלו, עם הסביבה המוכרת והאהובה שלו, עטוף בקרובים לו.

הוספיס בית הוא מתנה אדירה למי שבוחר בה.

אנחנו רוצות להודות לצוות צבר רפואה שעובדים במסירות ונתנו לנו שירות מעל ומעבר. שנזכה כולנו להעניק ליקרים שלנו את בקשתם האחרונה.

 

משפחתו של ר.א.,
מטופל הוספיס
קיץ 2020
קרא עוד

עקב מחלתו של בעלי העדפנו שהוא יקבל טיפול בהוספיס בית של צבר רפואה, שתלווה את בעלי בסוף ימיו במינימום סבל ואשפוזים. השהייה בחיק משפחה אוהבת ותומכת עזרה לו להתמודד ולקבל את גזר הדין.
אין מילים בפי להביע את הערכתי לטיפול המסור והמקצועי שבעלי זכה לו מצוות צבר רפואה. הסבלנות, ההתייחסות לכל בקשה בכל עת...
חשוב מאד לכבר את האדם המבוגר שנתן ועשה במיטב שנותיו לעזרת הכלל והפרט. חשוב להקל עליו את שנותיו וימיו האחרונים במסגרת המשפחה, כנאמר "אל תשליכני לעת זיקנה."
אני ממליצה בחום להיעזר בשירותי צבר רפואה אשר לא חסכו מאיתנו אפילו בזמנם החופשי, התקשרו ובאו וגילו אחריות מוסרית.

 

אשתו של א',
מטופל הוספיס בית
קיץ 2020
קרא עוד

ברצוננו להודות מעומק הלב על הטיפול והשרות היוצאים מן הכלל שקיבל בננו מהמטפלים בחברת צבר רפואה.
לפני כחודשיים בננו נפל וקיבל חבלת ראש. הוא אושפז לשבועיים והשתחרר הביתה, וכאן קיבל באמצעות המטפלים של צבר רפואה שיקום יום למשך מספר שבועות.
ההתייחסות וההתארגנות של המטפלים מצבר רפואה הייתה מצוינת מתחילת הקשר.
תודה לרותי האחות שהגיעה באופן מידי, עם אנרגיות טובות ומרגיעות, הסבירה על מערך הטיפול והמטפלים ובדקה את המדדים שצריך בכל שבוע באופן עקבי.
תודה לרופא השיקומי, לדיאטנית ולאברהים קלינאי התקשורת.
לגבריאלה העו"ס המקסימה ומאירת הפנים שהגיעה לביקור בית, העבירה מידע משמעותי והמשיכה להיות בקשר טלפוני עם כולנו.

תודה מיוחדת :

לשני המרפאה בעיסוק המדהימה - שני הגיעה אלינו בתחילת הדרך כשהיינו במקום של "השגחת יתר" על בננו וחששנו מאד לדרוש ממנו לפעול עבור עצמו. שני שינתה לנו את החשיבה באופן מידי וחד. עם האנרגיות והחיוך שלה שני שמה את הדברים במקומם והפכה לנו את החשיבה. בננו מיד התחיל לחזור לשגרת חיים ככל שאפשר. שני דרשה ממנו את המקסימום ואף יותר והנחתה אותנו כהורים ל"שחרר". הטיפול המקצועי של שני קידם את בננו במהירות רבה והחזיר לו את בטחונו העצמי. אנו מעריכים ומודים מאד.

לאסתי המרפאה בעיסוק המיוחדת והרגישה - אסתי התחלקה עם שני בטיפול שלנו. אסתי עשתה עם בננו עבודה מקצועית ועקבית בקידום וחזרה לכישורים הקוגניטיביים. הבן התקדם ב"ה במהירות רבה וחזר ליכולות, לכישורים ולתפקודים הקוגניטיביים שלו.

לצבי הפיזיותרפיסט המיוחד במינו - צבי הגיע מהתחלה לביתנו עם אמונה חזקה ביכולות של הבן ועם אמירה חד משמעית שאהוא יכול ומסוגל לעמוד באתגרים. צבי אתגר את בננו ועזר לו להתקדם ולהרגיש טוב יותר מבחינה פיזית ורגשית. ראינו את השיפור מיום ליום. מרגש לראות עד כמה הבן שלנו נתרם ונהנה מהשיח ומהתרומה הטיפולית של צבי.

למאיס הפיזיותרפיסטית המקצועית והנעימה - מאיס עבדה עם הבן שלנו ברצינות ובעקביות, צילמה את התרגילים שהמליצה לו לעשות בשעות אחה"צ ושלחה לו, וכך  סייעה לו בהתקדמות ובשיפור מצבו התפקודי הפיזי.

לא הכרנו את השרות שלכם לפני מה שקרה לבננו, לצערנו חווינו תקופה לא פשוטה אך ברוך ה' הוא השתפר במהירות ומצבו התפקודי והרגשי טוב מאד ויש לכם חלק ותרומה משמעותית בכך.
אנו מודים לכם מכל הלב וממליצים לכל מי שצריך, להיעזר בשרות הנפלא שלכם.

 

משפחתו של א', מטופל שיקום בבית,
ירושלים
סתיו 2019
קרא עוד

תודה רבה נטלי האחות המיקצוענית - האחות הרחמנייה, האשה הענוגה יפת הנפש ויפת המראה, טובת הלב ומלאת נתינה, הצנועה... בקיצור, נסיכה של ממש כי בני אדם כמוך יש רק באגדות. אני מודה לאלוקיי שבשמיים שזיכה אותי לפגוש אדם/אישיות/מלאך מקסים כמוך פה בעולם הזה. כמה נעים לי היה היום לפגוש אשה מדהימה שכמוך. אני מאחלת לך ולמשפחתך את כל הטוב שבעולם. בריאות הגוף והנפש. ושירבו אנשים כמוך בישראל - אמן. אני אוהבת אותך מאוד, מאחלת לקבל ממך רק בשורות טובות תמיד. ודעי לך אני מתכוונת לכל מילה.
אומרים כי העיניים של האדם הן חלון הראווה של הנפש שלו. ומהפעם הראשונה שראיתי אותך הבנתי כי את אשה מיוחדת במינה. שלום ושוב תודה על היחס שקיבלתי ממך היום ובטוח שעוד הרבה חולים נעזרים בך מידי יום ביומו.

ר. ש.,
מטופלת הוספיס בית
קיץ 2020
קרא עוד

צוות צבר היקר,

רצינו להודות על הטיפול שקיבלנו מהרופאים והאחים של צבר רפואה. השירות שניתן לנו ע״י הרופאים והאחים היה מדהים, בעיקר מד״ר עמרי שינטל וסבאג ג׳ורג׳. הטיפול בסבתא שלנו היה טיפול אמיתי של דאגה ואכפתיות, הקשבה וגם התמודדות אמיתית עם הקשיים שבדבר, טיפול שמכבד את הקשיש ורואה את האדם שבו.

באמת מחמם את הלב לזכות לטיפול כזה מסור!

משפחתה של מ',,
מטופלת הוספיס
קיץ 2019
קרא עוד

הופתעתי מאוד שקיים הצוות המבורך שלכם, באמת עוזר לי מציאותית ובתקופה קריטית שנזקקים כוחות של עזרה ובטחון.

הראשונה שהכרתי מטעמכם, וכל כך הביאה בטחון ומקצועיות וסבלנות, היא טלי האחות, גם כשעברתי קטעים קשים, היא היתה בהקשבה ושליטה וגבול ואדיבות בו זמנית, טיפלה בי מיד.

קראה לד"ר אלכס כשצריך. לבניית תהליכים כדי לעזור לי עם כאבי תופת שעברתי, מידית. ללא תנאי, מיד דאגה לסדר של מרשמים, גם כששכחתי לקנות לפי הסדר

יש תקופות קשות מנשוא. החיוך של טלי ניחם את אמא שלי ואותי. מוסרת לה דרככם תודה ומביעה את הודייתי אליכם ורצוני והזדקקותי במציאות הקשה להמשיך ומודה למזל ולה' שפגשתי את טלי. תודה לכם, שכנראה משהו טוב קורה אצלכם אם מגיעים אנשים כמו טלי האחות. בכל שעה, מגיעה עם חיוך. זו הקלה עצומה גם לאמא שלי, להוריד מעצמה קצת דאגות מציאותיות.

כן ירבו כמוה באכפת ובטוטאליות נתינה שלה מכל הלב שכל כך מורגש ונדיר.

אז תודה

ותודה לצבר מכל הלב.

ל', מטופלת הוספיס,
ראשון לציון
2020
קרא עוד

משפחתי ואני רוצים להודות מעומק הלב על פועלכם ועבודת הקודש שאתם עושים. תודה על טיפול מסור, אוהב, קשוב ואכפתי שניתן לאבינו היקר ולמשפחתנו. במהלך חצי השנה האחרונה אבינו חלה במחלה קשה שבסופה הכניעה אותו. הוא תמיד ידע והקפיד להוקיר תודה ולשבח כל אדם על פועלו, ורצינו כמנהגו להביע את תודתנו הכנה. הייתם לנו מקלט חם ומכיל בזמנים קשים, עבודתכם בצבר רפואה בלתי נתפסת כדבר שבשגרה. לחוות כל פעם היקשרות למשפחה ולחולה ובסופו של דבר להבין כי הדרך כתובה לו, מעיד על היותכם אנשים בחסד עליון. ברוכים אתם. אנא המשיכו בעשייה כי שליחים אתם. תודה ענקית לכל אחד מכם באופן אישי.

אנחנו רוצים להקדיש לכם אחד משיריו של אבי:

"בתוך ים של מקצועות

ובנהר של סוגי עבודות

מצאתי לי מקום קטן וחם

בו אוכל ולו במעט להקל על סבלם

של אנשים ברגעים בחיים

באישור, בפניה, בהפניה ומתן מזור,

בשבילי כולכם מצילי חיים

ואם בסופו של יום אצלכם זו שגרה,

ומתחושת הסיפוק משהו נרגע

דעו כי בלבנו אתם מבורכים

וזכיתם במצוות וחסדים."

 

משפחת המטופל א.א,
מטופל הוספיס בית
חורף 2019
קרא עוד

לצוות המסור והיקר של צבר רפואה,

רצינו להביע במעט את רגשות הכרת הטוב שמציפים אותנו כלפיכם. על מסירות ודאגה, על יחס אישי ומסור, על התייחסות לכל נושא, ולו הקטן ביותר, במלוא תושמת הלב, על ליווי צמוד בכל עת ובכל זמן, על יחס הולם ולבוש צנוע, על צורה ואופן דיבור מכובד ומכבד, והתייחסות הן לחולה והן למשפחתו בכל הנדרש.

שהקב"ה ישלם שכרכם בכפל כפליים ותזכו לשפע וכל טוב מלוא חופניים, ושלעולם לא תדעו מצער בכל דבר וענין.

מעריכים מאד מאד ומודים מקרב לב,

משפחת המטופל ב.ק.,
מטופל שיקום בבית,
אביב 2020
קרא עוד

לצוות צבר רפואה,

לאחר שהופנינו לשירות הוספיס בית, אין מילים לתאר את השירות שקיבלנו. כל החזון שלכם כפי שהוא מוצג התקיים עולם ומלואו:

כבוד וחמלה - רופא, אחות ועובדת סוציאלית עם נשמה ואכפתיות אין קץ.

מצוינות - מקצוענים מושלמים.

זמינות - בכל רגע נתון לא נתנו להרגיש שמציקים להם, שיש שאלות לא במקום. פעמים רבות יזמו קשר איתנו מבלי שאנחנו נצטרך לפנות.

שקיפות - מלאה. לא הסתירו את חומרת המצב אבל תמיד עם כבוד והתייחסות מהשורה הראשונה.

צוותיות - הצוות המושלם בשיתוף פעולה מלא בין כולם.

אין ספק שבזכות הצוות המדהים שלכם, שהיה שלנו, הצלחנו להיות עם אבי 24/7 בביתו, במיטה שלו, במקום שבחר להיות בו ועדיין לא להתפשר על הטיפול הטוב ביותר שניתן היה להעניק לו.

אם לא הייתם קיימים היה צריך להמציא אתכם.

אנחנו רק יכולים לקוות שבתים רבים בישראל יזכו לקבל בשעות הקשות שלהם את השירות המצוין שלכם ולדעת שהם מטופלים על ידי מקצוענים ברגישות הרבה ביותר שניתן.

עלו והצליחו!

משפחת המטופל ד.ש. ז"ל,
מטופל הוספיס בית,
קיץ 2020
קרא עוד

אני רוצה להודות לכם על הטיפול הנפלא ועל השירות המדהים שקיבלתי בימים האחרונים.

לאחר שאושפזתי בבית החולים בגלל דלקת לא רצויה בזמן הריון וכמעט נאלצתי לשהות שם גם במהלך החג והשבת לבדי, הגעתם כמו מלאכים ושחררתם אותי לאשפוז בית שהיה לא פחות ממושלם. כל אחד מאנשי הצוות שנכנסו אליי הביתה היה נפלא, אנושי, מקצועי ואדיב מעל למצופה.

אשמח לציין במיוחד את האח מיכאל שפעל ברגישות ובאדיבות יוצאת דופן וכמו כן הרופא היקר שנכנס אליי במהלך החג ואני לא זוכרת את שמו בצורה מדוייקת.

שתמיד תמלאו שליחותכם נאמנה מתוך אנושיות ורגישות אמיתית. רק זה לבד, יש בו מן הריפוי.

ברכה והצלחה בכל,

 

ק',
מטופלת אשפוז אקוטי בבית,
אביב 2020
קרא עוד