המקום שלנו לשתף בסיפורים אישיים ולחלוק במידע מקצועי שיעניין אתכם

סובלים בגלל זיהום או דלקות? הכירו את פנימית בבית – חלופה מלאה לאשפוז במחלקה פנימית

חברת צבר רפואה מציעה לכם אפשרות מהפכנית, מקצועית ונוחה במיוחד לקבלת טיפול רפואי מותאם אישי כחלופה לאשפוז בבית חולים במחלקות הפנימיות. אדם מבוגר, המתמודד בשיגרה עם מחלות רקע ובנוסף לוקה פתאום בדלקת ריאות, דלקת בשתן, זיהום חמור או התדרדרות במחלה כרונית כגון אי ספיקת לב או ריאות, נאלץ למרות מצבו השברירי להתאשפז במחלקה פנימית לצורך ריפוי הזיהום. אבל יש אפשרות אחרת! היום, במקום להתאשפז במחלקה פנימית (או במסדרון שלה), אתם יכולים לקבל טיפול רפואי מקצועי המותאם אישית למצבכם, בבית! אשפוז רפואי בבית, כשאתם מוקפים בבני המשפחה ובחפצים המוכרים והאוכל האהוב, והטיפול מגיע אליכם. וכל זאת – במימון קופת החולים, בכל רחבי הארץ.

לחברת צבר רפואה, מערך אשפוז הבית הגדול בישראל, מאות אנשי צוות רב מקצועי, הפרושים בכל רחבי הארץ, ומעניקים שירות מותאם אישית במסגרת אשפוז ביתי ובמימון קופות החולים. מחלקת פנימית בבית שלנו, שירות חדשני ומהפכני, מעניק חלופה אשפוזית מלאה לאשפוז במחלקה פנימית בבית חולים, כולל צוות של רופא ואחות שמגיע מדי יום לבית המטופל ומעניק לו שירות רפואי מלא עד לייצוב מצבו, כולל עירוי תוך ורידי, בדיקות שונות, וזמינות מלאה 24/7 בכל ימות השנה. הצוות מגיע לביקור בית ראשון תוך שעות ספורות מרגע הקליטה לשירות, ללא המתנה וללא הסיכון הכרוך בהידבקות בזיהומים והדרדרות קוגניטיבית הקיימים בבית החולים.

מטופלים כרוניים מורכבים או שבריריים הסובלים בנוסף מזיהומים קשים ודלקות חמורות, זכאים כיום לקבל מקופות החולים מימון מלא של שירות פנימית בבית של צבר רפואה. פנו אלינו היום לבירור התנאים לזכאות ואפשרויות טיפוליות עבורכם או עבור אדם קרוב אליכם – טיפול מקצועי מדויק המהווה את חלופת האשפוז הנוחה והאפקטיבית ביותר.

 

מצבים המתאימים לשירות אשפוז ביתי כחלופת אשפוז בי”ח

 

צבר רפואה מפעילה מחלקה ייעודית הנקראת “פנימית בבית”, במסגרתה מטופלים מקבלים טיפול רפואי צמוד, מקיף ומותאם אישית בסביבה הביתית המוכרת והבטוחה שלהם, כחלופה מלאה לאשפוז במחלקות הפנימיות של בתי החולים – אשפוזים בהחלט לא נעימים, עם חשיפה לסיכוני זיהומים והידבקויות ונוחות פחותה משמעותית למטופל ולמשפחתו. המצבים הרפואיים הבאים מתאימים לאשפוז ביתי וקבלת טיפול כחלופה לאשפוז בית חולים – כאשר כמובן שכל מקרה נבדק לגופו מבחינת זכאות למימון קופת החולים והיכולת שלנו כספק שירותי רפואה ביתית להעניק טיפול מיטבי:

 • דלקת ריאות המצריכה אשפוז
 • דלקות בדרכי השתן המצריכות אשפוז
 • זיהומי עור – צלוליטיס כדוגמא, המצריכים אשפוז
 • אי ספיקת לב בהחמרה – CHF Exacerbation
 • אי שפיקת ריאות בהחמרה – COPD Exacerbation
 • איזון כאב

במציאות של מגיפת הקורונה והסיכונים הבריאותיים הנלווים לכך, במיוחד עבור אוכלוסיות הנמצאות בסיכון, ישנם עוד מקרים רלוונטיים לקבלת טיפול אשפוז ביתי במסגרת שירות מחלקה פנימית בבית, בין אם באופן פרטי ובין אם דרך מימון מלא של קופות החולים. לכן חשוב לפנות אלינו לבירור זכאות והאם השירות מתאים לכם או ליקיריכם.

 

פנימית בבית לסובלים מזיהומים ודלקות – מה זה כולל?

 

כאמור, צבר רפואה מפעילה מחלקה ייעודית ומיוחדת של שירות מחלקה פנימית בבית, שירות טיפול אישי ופרטי המאפשר למטופלים לקבל מגוון רחב של טיפולים רפואיים ושירותים רפואיים, בבית וללא הצורך להתאשפז במחלקות פנימיות בבתי חולים ולצאת לבדיקות חוזרות ונשנות בקהילה או במרפאות חוץ. לאנשים בסיכון או אשר סובלים ממצבים חמורים של זיהומים, דלקות ושאר מצבים רפואיים רלוונטיים, שירות אשפוז ביתי יכול לספק מענה מקצועי מותאם אישית ומדויק, שהוא גם נוח ונעים יותר ולא אחת גם יעיל ומהיר יותר הודות לצוות המסור, לשירות המתקדם ולטיפול בסביבה מוכרת ועם המשפחה בזמינות גבוהה יותר מאשר בבית חולים.

שירות מחלקה פנימית בבית לסובלים מדלקות, זיהומים ושאר בעיות בריאות מורכבות ניתן על ידי צוות רפואי ומקצועי מנוסה ואשר נבחר בקפידה – כולל רופאים מומחים ברפואה פנימית, אחיות מיומנות בטיפולי בית, עובדות סוציאליות, גורמי סיוע וסיעוד, פיזיותרפיסטים וצוות שיקומי רב תחומי הנקרא לטיפול בהתאם לצורך.

תחילת התהליך של אשפוז ביתי במסגרת שירות מחלקת פנימית בבית של חברת צבר רפואה כולל ביקור בית של רופא מומחה לצרכי הערכה רפואית וטיפולית. בשלב זה נבנית עבורכם תכנית טיפול מותאמת אישית, עם התייחסות פרטנית מעמיקה לצרכים רפואיים ושיקומיים. תכנית הטיפול מגדירה בצורה ברורה ושקופה מה הטיפולים הרלוונטיים, מה השלבים שיש לבצע ולעבור ואיזה צוות רפואי ייקח חלק בתהליך הטיפולי-שיקומי.

חשוב לדעת כי הצוות הרפואי המוקצה לכם במסגרת שירות אשפוז בית הוא צוות קבוע ואשר זמין עבורכם ועבור המשפחה בכל רגע, 24/7/365.

אשפוז ביתי עם חברת צבר רפואה כולל למשל את ההליכים והשירותים הבאים – כחלופת אשפוז אמיתית ומלאה:

 • ביקור בית יומיומי של הרופא ושל האחות (ואם יש צורך רפואי – יותר מביקור יומי אחד)
 • קבלת עירוי אנטיביוטיקה תוך ורידי
 • ליווי צמוד ותמיכה רפואית מלאה במטופל ומשפחתו
 • בדיקות דם בבית – לקיחת הבדיקות והעברה מקצועית שלהם למעבדות קופות החולים
 • ניטור מדדים ביתי – לחץ דם, סטורציה, דופק וכיוצא באלו
 • הסעת המטופל לבדיקות דימות רלוונטיות, במתקנים המתאימים ולפי תכנית הטיפול
 • במקרה הצורך, הסעת המטופל מבית חולים להמשך אשפוז ביתי

שירות אשפוז בית כחלופת אשפוז ניתן במימון קופות החולים ואינו כרוך בעלות למבוטחי הקופות שבהסדר. מבוטחים שאינעם נכללים בהסדר יכולים לקבל את השירות באופן פרטי. הפנייה לאשפוז בית ניתנת ע”י גורם רפואי – רופא המשפחה בקהילה או הרופא המטפל בבית החולים.

 

רוצים לשמוע עוד פרטים על אשפוז במחלקת  פנימית בבית של צבר רפואה ולברר האם אתם או יקיריכם זכאים למימון השירות דרך קופ”ח? פנו היום לצבר רפואה והצוות המסור שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ברגישות, מקצועיות וראיית התמונה הכוללת.