ייעוץ רופא פרטי

ייעוץ רופא פרטי עד הבית

כשנוצרת בעיה חריפה בחולה מורכב או מרותק בית – צבר רפואה מציעה שירות של רופא פרטי שמגיע בו ביום לביתכם, מבצע הערכת מצב ומעניק את הטיפול הנדרש במקום. השירות מוצע באופן פרטי בפריסה ארצית, על ידי רופא מוסמך מצוות צבר רפואה. הרופא מבצע הערכה רפואית מלאה של המטופל, בודק את המרשמים והתרופות שנוטל המטופל, ומעניק ייעוץ מקצועי ומענה למכלול תסמינים חריפים.

השירות פרטי וכרוך בתשלום.

למידע נוסף על השירות ניתן לפנות אלינו בכל עת דרך טופס צור קשר בדף זה או בטלפון 2590*.

בסופי שבוע ובחגים ניתן לפנות בטלפון בלבד.

למי מיועד השירות?

השירות מיועד לאנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן, דמנציה ומחלות קשות, חולים מרותקי בית ושבריריים, הסובלים מהתסמינים הבאים:

  • התייבשות
  • עצירות חמורה
  • חוסר תאבון
  • בלבול וחוסר שקט
  • סימפטומים חריפים אחרים
אילו טיפולים מעניק הרופא במהלך הביקור?

עם הגעתו, הרופא מבצע הערכה רפואית מלאה של המטופל (כולל מרשמים ותרופות שנוטל, מחלות קיימות ועוד). לאחר בדיקת החולה הרופא יעניק את הטיפול המתאים, כולל:

  • מתן עירוי נוזלים
  • איזון כאב
  • החלפת קטטר
  • החלפת זונדה
  • בדיקת מרשמים ותרופות.
שאלות ותשובות

אמי עומדת להשתחרר מבית החולים לאחר אשפוז ממושך, ואנו חוששים מהחזרה הביתה. מה ניתן לעשות?

זהו רגע לו ייחלתם זמן ארוך, יחד עם זאת באופן טבעי עולים חששות רבים מההסתגלות לשגרה חדשה. הצוות הרפואי של צבר יאפשר לאמך הסתגלות טובה ובטוחה יותר, דרך ליווי צמוד, מעקב אחר מצבה, והדרכתה והנחיית בני המשפחה להתמודדות עם המצב החדש.

איך אני יכול לקבל את השירות בבית?

בשלב ראשון עליך ליצור עמנו קשר, בכדי שנוכל להכיר מקרוב את התיק הרפואי והרקע לאשפוז. בשלב הבא יתואם מולך ביקור הערכה ע"י רופא מומחה אשר יגיע לביתך, ויבנה תוכנית טיפול המותאמת לך ולצרכיך.

בעלי התאשפז בשנה האחרונה 6 פעמים, והמצב מאוד קשה לכולנו. איך תוכלו לעזור לנו?

מניסיוננו, אשפוזים רבים ניתן למנוע כאשר המטופל מקבל ליווי מקצועי צמוד בביתו, המאזן את מצבו הרפואי ונותן לנו מענה בזמן אמת. הצוות הרפואי של צבר, הכולל רופאים ואחיות בעלי ניסיון רב בטיפולי בית, ילווה את המטופל ומשפחתו בכל סוגייה רפואית שעולה, תוך התייחסות למרכיבים בראיה משפחתית רחבה יותר.

האם אתם נותנים גם שירותי סיעוד?

שירותי סיעוד הכוללים עזרה ברחצה, בהאכלה, הכרוכים בליווי צמוד 24/7 - אינם ניתנים במסגרת צבר. מטופלים המאושפזים בביתם במסגרת צבר, ונדרשים לתמיכה סיעודית - יקבלו הכוונה והדרכה מצוות צבר לקבלת עזרה זו.

מתי לא יתאים אשפוז בבית?

חשוב להדגיש כי אשפוז בבית אינו מחליף קליטה במיון. מטופל יוכל להגיע לאשפוז בבית, לאחר שנעשה בירור רפואי מקיף, נקבעה אבחנה רפואית ומצבו הרפואי הוגדר יציב.

מה אשפוז בבית דורש מבני המשפחה?

עם תחילת אשפוז בבית - האחריות הרפואית נמצאת בידי הצוות המטפל, המגיע לביקורי בית סדירים וזמין טלפונית 24/7. יחד עם זאת, חשוב להבין כי הטיפול היומיומי בחולה, לרבות האכלה, הלבשה, מתן והבאת תרופות, וכיוב - חלים על בני המשפחה ו/או על המטפל.
רוצים להתייעץ?