סובלים בגלל זיהום או דלקות? הכירו את פנימית בבית – חלופה מלאה לאשפוז במחלקה פנימית

חברת צבר רפואה מציעה לכם אפשרות מהפכנית, מקצועית ונוחה במיוחד לקבלת טיפול רפואי מותאם אישי כחלופה לאשפוז בבית חולים במחלקות הפנימיות. אדם מבוגר, המתמודד בשיגרה עם מחלות רקע ובנוסף לוקה פתאום בדלקת ריאות, דלקת בשתן, זיהום חמור או התדרדרות במחלה כרונית כגון אי ספיקת לב או ריאות, נאלץ למרות מצבו השברירי להתאשפז במחלקה פנימית לצורך ריפוי הזיהום. אבל יש אפשרות אחרת! היום, במקום להתאשפז במחלקה פנימית (או במסדרון שלה), אתם יכולים לקבל טיפול רפואי מקצועי המותאם אישית למצבכם, בבית! אשפוז רפואי בבית, כשאתם מוקפים בבני המשפחה ובחפצים המוכרים והאוכל האהוב, והטיפול מגיע אליכם. וכל זאת – במימון קופת החולים, בכל רחבי הארץ.

לחברת צבר רפואה, מערך אשפוז הבית הגדול בישראל, מאות אנשי צוות רב מקצועי, הפרושים בכל רחבי הארץ, ומעניקים שירות מותאם אישית במסגרת אשפוז ביתי ובמימון קופות החולים. מחלקת פנימית בבית שלנו, שירות חדשני ומהפכני, מעניק חלופה אשפוזית מלאה לאשפוז במחלקה פנימית בבית חולים, כולל צוות של רופא ואחות שמגיע מדי יום לבית המטופל ומעניק לו שירות רפואי מלא עד לייצוב מצבו, כולל עירוי תוך ורידי, בדיקות שונות, וזמינות מלאה 24/7 בכל ימות השנה. הצוות מגיע לביקור בית ראשון תוך שעות ספורות מרגע הקליטה לשירות, ללא המתנה וללא הסיכון הכרוך בהידבקות בזיהומים והדרדרות קוגניטיבית הקיימים בבית החולים.

מטופלים כרוניים מורכבים או שבריריים הסובלים בנוסף מזיהומים קשים ודלקות חמורות, זכאים כיום לקבל מקופות החולים מימון מלא של שירות פנימית בבית של צבר רפואה. פנו אלינו היום לבירור התנאים לזכאות ואפשרויות טיפוליות עבורכם או עבור אדם קרוב אליכם – טיפול מקצועי מדויק המהווה את חלופת האשפוז הנוחה והאפקטיבית ביותר.

 

מצבים המתאימים לשירות אשפוז ביתי כחלופת אשפוז בי”ח

 

צבר רפואה מפעילה מחלקה ייעודית הנקראת “פנימית בבית”, במסגרתה מטופלים מקבלים טיפול רפואי צמוד, מקיף ומותאם אישית בסביבה הביתית המוכרת והבטוחה שלהם, כחלופה מלאה לאשפוז במחלקות הפנימיות של בתי החולים – אשפוזים בהחלט לא נעימים, עם חשיפה לסיכוני זיהומים והידבקויות ונוחות פחותה משמעותית למטופל ולמשפחתו. המצבים הרפואיים הבאים מתאימים לאשפוז ביתי וקבלת טיפול כחלופה לאשפוז בית חולים – כאשר כמובן שכל מקרה נבדק לגופו מבחינת זכאות למימון קופת החולים והיכולת שלנו כספק שירותי רפואה ביתית להעניק טיפול מיטבי:

 • דלקת ריאות המצריכה אשפוז
 • דלקות בדרכי השתן המצריכות אשפוז
 • זיהומי עור – צלוליטיס כדוגמא, המצריכים אשפוז
 • אי ספיקת לב בהחמרה – CHF Exacerbation
 • אי שפיקת ריאות בהחמרה – COPD Exacerbation
 • איזון כאב

במציאות של מגיפת הקורונה והסיכונים הבריאותיים הנלווים לכך, במיוחד עבור אוכלוסיות הנמצאות בסיכון, ישנם עוד מקרים רלוונטיים לקבלת טיפול אשפוז ביתי במסגרת שירות מחלקה פנימית בבית, בין אם באופן פרטי ובין אם דרך מימון מלא של קופות החולים. לכן חשוב לפנות אלינו לבירור זכאות והאם השירות מתאים לכם או ליקיריכם.

 

פנימית בבית לסובלים מזיהומים ודלקות – מה זה כולל?

 

כאמור, צבר רפואה מפעילה מחלקה ייעודית ומיוחדת של שירות מחלקה פנימית בבית, שירות טיפול אישי ופרטי המאפשר למטופלים לקבל מגוון רחב של טיפולים רפואיים ושירותים רפואיים, בבית וללא הצורך להתאשפז במחלקות פנימיות בבתי חולים ולצאת לבדיקות חוזרות ונשנות בקהילה או במרפאות חוץ. לאנשים בסיכון או אשר סובלים ממצבים חמורים של זיהומים, דלקות ושאר מצבים רפואיים רלוונטיים, שירות אשפוז ביתי יכול לספק מענה מקצועי מותאם אישית ומדויק, שהוא גם נוח ונעים יותר ולא אחת גם יעיל ומהיר יותר הודות לצוות המסור, לשירות המתקדם ולטיפול בסביבה מוכרת ועם המשפחה בזמינות גבוהה יותר מאשר בבית חולים.

שירות מחלקה פנימית בבית לסובלים מדלקות, זיהומים ושאר בעיות בריאות מורכבות ניתן על ידי צוות רפואי ומקצועי מנוסה ואשר נבחר בקפידה – כולל רופאים מומחים ברפואה פנימית, אחיות מיומנות בטיפולי בית, עובדות סוציאליות, גורמי סיוע וסיעוד, פיזיותרפיסטים וצוות שיקומי רב תחומי הנקרא לטיפול בהתאם לצורך.

תחילת התהליך של אשפוז ביתי במסגרת שירות מחלקת פנימית בבית של חברת צבר רפואה כולל ביקור בית של רופא מומחה לצרכי הערכה רפואית וטיפולית. בשלב זה נבנית עבורכם תכנית טיפול מותאמת אישית, עם התייחסות פרטנית מעמיקה לצרכים רפואיים ושיקומיים. תכנית הטיפול מגדירה בצורה ברורה ושקופה מה הטיפולים הרלוונטיים, מה השלבים שיש לבצע ולעבור ואיזה צוות רפואי ייקח חלק בתהליך הטיפולי-שיקומי.

חשוב לדעת כי הצוות הרפואי המוקצה לכם במסגרת שירות אשפוז בית הוא צוות קבוע ואשר זמין עבורכם ועבור המשפחה בכל רגע, 24/7/365.

אשפוז ביתי עם חברת צבר רפואה כולל למשל את ההליכים והשירותים הבאים – כחלופת אשפוז אמיתית ומלאה:

 • ביקור בית יומיומי של הרופא ושל האחות (ואם יש צורך רפואי – יותר מביקור יומי אחד)
 • קבלת עירוי אנטיביוטיקה תוך ורידי
 • ליווי צמוד ותמיכה רפואית מלאה במטופל ומשפחתו
 • בדיקות דם בבית – לקיחת הבדיקות והעברה מקצועית שלהם למעבדות קופות החולים
 • ניטור מדדים ביתי – לחץ דם, סטורציה, דופק וכיוצא באלו
 • הסעת המטופל לבדיקות דימות רלוונטיות, במתקנים המתאימים ולפי תכנית הטיפול
 • במקרה הצורך, הסעת המטופל מבית חולים להמשך אשפוז ביתי

שירות אשפוז בית כחלופת אשפוז ניתן במימון קופות החולים ואינו כרוך בעלות למבוטחי הקופות שבהסדר. מבוטחים שאינעם נכללים בהסדר יכולים לקבל את השירות באופן פרטי. הפנייה לאשפוז בית ניתנת ע”י גורם רפואי – רופא המשפחה בקהילה או הרופא המטפל בבית החולים.

 

רוצים לשמוע עוד פרטים על אשפוז במחלקת  פנימית בבית של צבר רפואה ולברר האם אתם או יקיריכם זכאים למימון השירות דרך קופ”ח? פנו היום לצבר רפואה והצוות המסור שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ברגישות, מקצועיות וראיית התמונה הכוללת.

50

זכויות רפואיות לחולי דמנציה ואלצהיימר

אם אדם קרוב לכם סובל מאלצהיימר או מסוג אחר של דמנציה, אתם ודאי יודעים כמה זו מציאות קשה לכל המעורבים ועד כמה קשה להעניק ליקירכם את הטיפול האופטימאלי, במיוחד כאשר המחלה חשוכת המרפא הזו נמצאת בשלביה המתקדמים והקשים ביותר. לכן חשוב מאוד להכיר את הנושא לעומק ולדעת מהן זכויות רפואיות לחולי אלצהיימר ודמנציה, כאשר אנו בחברת צבר רפואה מתמקדים במתן שירותים רפואיים בבית, כולל שירותי הוספיס בית מותאמים אישית, כולל שירות רפואי, סיעודי וסוציאלי למטופלי בית במצבים מתקדמים של דמנציה ואלצהיימר, במימון קופות החולים.

צבר רפואה הייתה הראשונה שהביאה לישראל את בשורת הטיפול הפליאטיבי למגוון מצבים בריאותיים, והיחידה המעניקה היום שירות הוספיס בית למתמודדים עם דמנציה או אלצהיימר. הצוות שלנו, הפרוס בכל הארץ וכולל רופאים, אחיות ועובדות סוציאליות, מתמחה במתן שירותי הוספיס בית עם ליווי רפואי וסיעודי מותאם אישית כמו גם תמיכה סוציאלית ורגשית במטופל ובבני המשפחה.

כל אדם המתמודד עם אלצהיימר או דמנציה במצב מתקדם זכאי בישראל לטיפול פליאטיבי תומך במודל של הוספיס בית או הוספיס מוסדי (לבחירת המשפחה) במימון מלא של קופות החולים – חשוב לדעת זאת! יקיריכם זכאים על פי בחירתכם לשהות בתקופה זו בבית, מוקפים במשפחה ובחפצים והריחות המוכרים, ללא עלות נוספת מצדרכם. כך שאתם יכולים לספק ליקרים שלכם שנים אחרונות בסביבה הביתית המוכרת והבטוחה, עם הסיוע הרפואי והמקצועי הטוב והרגיש ביותר ועם כל הסיוע הסוציאלי שכולכם זקוקים לו בתקופה מורכבת זו.

כדי להעניק לכם וליקיריכם את תנאי הטיפול והסיוע הטובים ביותר, בסביבה ביתית ועם כל הרגישות והמקצועיות, פנו היום לצבר רפואה לפרטים נוספים, קביעת פגישת ייעוץ וסגירת פרטי זכאותכם לשירות הוספיס בית לחולי אלצהיימר או דמנציה מתקדמים.

 

מידע אודות מחלת אלצהיימר ותסמונת דמנציה (שיטיון)

 

אלצהיימר ודמנציה הן תופעות של הגילאים המבוגרים ושל התארכות תוחלת החיים, כאשר לצד התקדמות רפואית-מחקרית משמעותית בנושאים אלו, עדיין יש הרבה שאנו לא יודעים לגבי הגורמים למצבים קשים אלו ודרכי מניעה אפקטיביות שלהם. שני המצבים קשורים לפגיעה הדרגתית ההולכת ומחמירה בהיבטים קוגניטיביים רבים מאוד – ושני המצבים מוגדרים הלכה למעשה חשוכי מרפא, עם החמרה הדרגתית לאורך שנים.

מחלת האלצהיימר פוגעת בתאי המוח וכוללת הרס מתמשך של התאים במוח, לאורך כמה וכמה שנים. מחלה זו קשה מאוד הן עבור החולים עצמם והן עבור משפחותיהם. מחלת האלצהיימר כוללת פגיעה בזיכרון לטווח קצר ובהמשך גם לטווח ארוך, פגיעה קוגניטיבית בהתמצאות במרחב, פגיעה ביכולות השפתיות, פגיעה הדרגתית בתפקודי המוח הגבוהים, פגיעה במאפיינים אישיותיים והתנהגותיים וכיוצא באלו.

דמנציה (שיטיון) היא שם כולל לכמה מצבים או תסמונות עם מאפיינים וקו התקדמות דומה, כאשר מחלת האלצהיימר היא הנפוצה ביותר מבין מצבי הדמנציה השונים, אך לא כל חולה דמנטי הוא בהכרח חולה אלצהיימר. תסמונת דמנציה פוגעת במגוון יכולות קוגניטיביות, מזיכרון, דרך התמצאות ועד תפקודים גבוהים ושינויים התנהגותיים קשים. אחוזי הסובלים מדמנציה עולים משמעותית ככל שעולים בגיל, כך שמבחינות רבות מדובר על תהליכי שחיקה ובלייה טבעיים של המוח והקוגניציה האנושית.

בשל מורכבות מחלות קוגניטיביות אלו והפגיעה ההדרגתית החמורה שהן כוללות עבור החולים, המדינה וגורמי הרפואה מגדירים הרבה מאוד זכויות רפואיות ואזרחיות שחולים אלו זכאים להן – כולל גמלאות וקצבאות ביטוח לאומי, העסקת עובדים זרים לצרכי סיעוד, הנחות רשמיות רבות, מימון טיפולים רפואיים רבים וכן הלאה.

בהקשר זה של זכויות רפואיות לחולי אלצהיימר ודמנציה, נדגיש כי מרגע האבחון הרשמי משפחת החולה והחולה עצמו זכאים למגוון רחב של זכויות, כולל מימון מלא ומוגדר בחוק של טיפולים פליאטיביים ושירותי הוספיס בית לחולים במצבים מתקדמים.

 

טיפול פליאטיבי והוספיס בית לחולי אלצהיימר ודמנציה

 

רוב מוחלט של מצבי הדמנציה יגיעו לאורך השנים ובסופו של דבר למצב מתקדם, בהתאם להיותן של מחלות אלו חשוכות מרפא. המצב המתקדם קשה מאוד למשפחת החולה, אשר הלכה למעשה רואה את האדם היקר לה הולך ונאבד לתוך עצמו, הן רגשית-התנהגותית והן רפואית-תפקודית. לכן זהו מצב מיוחד המחייב רגישות, חמלה והתאמה אישית מלאה של צרכי הטיפול, הליווי ומכלול ההיבטים הטיפוליים המתלווים לשלבים המתקדמים של אלצהיימר ודמנציה – כל אלו מתנקזים לשירות טיפול פליאטיבי והוספיס בית, אשר חברת צבר רפואה מספקת במימון מלא של קופות החולים ועם צוותים מיומנים, מנוסים ורגישים.

טיפול פליאטיבי לחולי אלצהיימר ודמנציה מיועד במהותו לשפר את איכות ונוחות החיים של המטופלים ושל משפחותיהם – כולל מתן סביבה נעימה, מוכרת ובטוחה, הקלת כאבים ותסמינים אופייניים לחולים דמנטיים, צמצום ומניעת אשפוזים ומתן כלים, ייעוץ וליווי מקצועי, רפואי ורגשי למשפחה ולגורם המטפל העיקרי בחולה. הענקת הטיפול בסביבה הביתית והמוכרת לחולה הוכחה כיעילה בשיפור איכות ונוחות חיי המטופלים ומניעת התדרדרות מהותית בתפקוד ובהתנהגות.

שירות הוספיס בית וטיפול פליאטיבי לחולי אלצהיימר ודמנציה לרוב ניתן במימון מלא של קופות החולים. הטיפול בבית אפשרי כאשר ישנו מטפל עיקרי הנמצא באופן קבוע ורציף עם החולה המתקדם – צוות צבר רפואה נותן ליווי, הדרכה וייעוץ למטפל העיקרי (למשל, עובד זר או בן משפחה) וגם למשפחה עצמה. הצוות הרב מקצועי של צבר רפואה לחולי אלצהיימר ודמנציה כולל רופא, אחות ועובדת סוציאלית – אנשי מקצוע קבועים המלווים את החולה לכל אורך הדרך וזמינים לו 24/7 בכל ימות השנה. בנוסף, בהתאם לצורך הרפואי ניתן לשלב גורמי מקצוע שונים מתחומי השיקום – כל אלו דברים שאתם ויקירכם זכאים לו במסגרת זכויות רפואיות לחולי אלצהיימר ודמנציה בישראל.

הוספיס בית ואשפוז בית פליאטיבי לחולי דמנציה ואלצהיימר כולל ליווי רציף של הצוות הרפואי והמקצועי שפורט להלן, ביקור בית סדירים, זמינות 24/7/365, הדרכה פרטנית לגבי טיפול שוטף והכנה לשלבים מתקדמים יותר של המחלה, תמיכה רגשית במטופל ובמשפחה, סיוע בסגירת מעגלים וכן בהתמודדות עם הרשויות השונות, רישום תרופות בהתאם לצורך וגם מתן תרופות מורכבות בהתאם למקרה.

 

היתרון המקצועי של צבר רפואה

 

חברת צבר רפואה, מערך אשפוז הבית הגדול בישראל, מספקת שירותי הוספיס בית וליווי תומך (טיפול פליאטיבי) בכל רחבי ישראל כבר מעל 15 שנה, בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים ומוניטין מוכח של מקצועיות, רגישות והתאמה אישית מלאה לצרכי המטופלים ומשפחותיהם. הצוות הקליני והמקצועי שלנו מביא הבנה עמוקה ורחבה לגבי זכויות רפואיות לחולי אלצהיימר ודמנציה ומכלול היבטי בריאות, תנועתיות, בטיחות וליווי רגשי בהקשר לשינויים ולמורכבויות המתלווים למחלות הפוגעות בזיכרון, בקוגניציה ובתפקוד הכולל – מהשלבים הראשונים ועד לשלבים האחרונים והמתקדמים של מחלות חשוכות מרפא אלו.

דרך הבנה רפואית ומקצועית, רגישות וחמלה, הקלינאים המיומנים שלנו מספקים לכם מידע, טיפול מעשי, ליווי צמוד ותמיכה חשובה בעוד אנו עובדים איתכם ועם המטופלים כדי לשפר את אורח ואיכות החיים, כולל טיפול רפואי מתקדם ומותאם אישית ואלמנטים פליאטיביים מדויקים לחולים במצבים מתקדמים.

היתרון המקצועי של צבר רפואה בא לידי ביטוי במכלול פרמטרים – בניסיון עשיר ורחב בתחום ספציפי זה, בעבודה ישירה וארוכת שנים עם כל קופות החולים וגורמים רפואיים נוספים, בליווי צמוד של צוות רפואי ומקצועי מיומן ומסור, בפיתוח מערך הדרכה ותפעול של צוות מבוזר בן מאות אנשי מקצועי, בהכשרה שוטפת של צוותים ותיקים וחדשים, בזמינות מלאה ומוחלטת עבור המטופל ועבורכם כמשפחה התומכת ובכך שאנו באמת ובתמים ניגשים ברגישות, דיוק וחמלה לספק ליקרים לכם את איכות ונחות החיים הטובה ביותר, ללא כאבים והליכים מיותרים, בכל שלבי המחלה מתחילתה ועד לסיום מכובד, מכבד ורגיש שלה.

זכויות רפואיות לחולי אלצהיימר ודמנציה מגדירות כי כל חולה במצב מחלה מתקדם של דמנציה או אלצהיימר זכאי לטיפול פליאטיבי ורפואי מתאים, בביתו ובליווי של צוות הוספיס בית ייעודי ומיומן. חברת צבר מתמחה כבר שנים רבות בדיוק בתחום טיפולי זה – פנו אלינו לכל הפרטים הרלוונטיים ולסיוע במימוש זכאות למימון השירות ע”י קופת החולים, קבלת ההפניות הנכונות ותחילת תהליך טיפול ביתי בהקדם האפשרי.

249

שירות פיזיותרפיה פרטי – אפשר לקבל טיפול מקצועי גם בבית!

כאשר אתם או מישהו מהאנשים הקרובים אליכם מתאוששים משבץ מוחי, פגיעה נוירולוגית או ניתוח אורטופדי, התהליך השיקומי כולל לרוב גם את הצורך ללמוד מחדש לבצע פעולות פיזיות או לחזק את הגוף כדי לחזור לפעילות. טיפולי פיזיותרפיה הם ברוב המקרים המרכיב העיקרי בטיפול השיקום האינטנסיבי במטרה לחזור לתפקוד מיטבי. היום אתם או הקרובים לכם יכולים לקבל שירותי פיזיותרפיה בבית, ע”י מטפלים מוסמכים ומקצועיים, בלי לצאת מהבית ובתנאים שהכי נוחים לכם.

חברת צבר רפואה, מערך אשפוז הבית הגדול בישראל, מציעה טיפול פיזיותרפיה מקצועי ואינטנסיבי המותאם אישית למטופל – אצלכם בבית! אין צורך לחכות למקום שיתפנה במוסד שיקומי, ללא התרוצצות במרפאות, ללא חיפוש חניה, וללא הפרעה לשגרת החיים הרגילה של בני המשפחה. שירות פיזיותרפיה בבית של צבר רפואה מוענק תוך 24 שעות מהפניה לצבר רפואה, ללא המתנה וללא תורים.

הפיזיותרפיסטים של צבר רפואה כולם מקצוענים מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון מקצועי רב, והכשרה לטיפול במסגרת הבית. הפיזיורתפיסטים שלנו יגיעו לביתכם, בפריסה ארצית, על פי השעות הנוחות לכם ויתאימו את עצמם לשיגרת החיים של בני הבית. לכל מטופל נבנית תוכנית טיפול אישית על פי מצבו הרפואי, ובגיבוי רופא מומחה בשיקום המתווה הנחיות טיפוליות – כאשר מטרת העל היא שיפור התנועתיות והתפקוד הפיזי שלכם כך שתוכלו לחזור לעשות את הדברים שאתם נהנים מהם ולהיות עצמאיים יותר. הצוות שלנו זמין למטופל ולמשפחתו בכל עת, כאשר רמת האינטנסיביות של הטיפול ותכיפות הביקורים תותאם ליכולות המטופל ולמצבו.

לא תמיד קל, נוח או אפילו אפשרי להגיע למכון שיקום או מוסד שיקומי, ומעתה יש אופציה אחרת – שיקום בבית! הפיזיותרפיה מגיעה אליכם הביתה. פתרון מקצועי נגיש, זמין, ומותאם אישית – עבורכם.

פיזיותרפיה פרטית בבית היא הפתרון האידיאלי

 

טיפולי פיזיותרפיה מועילים למגוון רחב מאוד של מצבים פיזיולוגיים ותפקודיים – בעיקר מצבים של פגיעה מוטורית או התדרדרות בתנועתיות התפקודית של המטופל לאחר שבץ מוחי, פציעות קשות, פגיעות נוירולוגיות או ניתוחים אורטופדיים כגון החלפת מיפרק, או אשפוז ארוך טווח שגרם לפגיעה במוטוריקה. ישנם מטופלים המתקשים לצאת מביתם ולהתנייד לקליניקת פיזיותרפיה לקבלת הטיפול לו הם זקוקים, ואחרים פשוט מעדיפים לקבל טיפול איכותי ומקצועי בסביבה הביתית, הנוחה והמוכרת להם, על כל היתרונות של אפשרות טיפולית זו.

לפניכם שורה של מקרים בהם שירותי פיזיותרפיה בבית – באופן פרטי או דרך זכאות למימון מלא דרך קופות החולים – מתאימים, מומלצים ומאפשרים טיפול אישי אופטימאלי מבלי לצאת מהבית.

 • לאחר אירוע מוחי
 • לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך
 • לאחר ניתוח להחלפת מפרק ברך
 • אחרי ניתוח מורכב ו/או אשפוז ממושך – טיפולי Deconditioning
 • אחרי פציעות ופגיעות גב חמורות
 • אחרי חבלות קשות

 

כיום במקרים מסוימים ניתן לקבל זכאות מקופת החולים שלכם למימון מלא של טיפולי פיזיותרפיה בבית – צרו קשר עם צוות צבר רפואה ונבדוק יחד איתכם האם אתם זכאים לטיפול פיזיותרפי ביתי ללא עלות.

שירותי פיזיותרפיה ביתית פרטית עם צבר רפואה

 

צבר רפואה מפעילה מערך מקיף, מקצועי וארצי של טיפולי פיזיותרפיה ביתיים, עם המטפלים המקצועיים והמנוסים ביותר ועם הציוד המתקדם ביותר בתחום – הכל בנוחות ובביטחון של הסביבה הביתית שלכם. השירות כולל פיזיותרפיסט או פיזיותרפיסטית המגיעים אליכם הביתה, לפי לוח הזמנים שנוח ומתאים לכם, אבחון תנועתי ופיזי, בניית תכנית טיפולית אישית ומדויקת וביצוע הטיפולים אצלכם בבית. טיפולי פיזיותרפיה כוללים תרגילים מיוחדים ומותאמים למצבכם, עם או לאל ציוד עזר ייעודי, כאשר כאמור המטרה המרכזית היא שיפור התפקוד הפיזי והתנועתיות של המטופלים, תוך צמצום כאבים ואי נוחות ועם שמירה דקדקנית על הוראות רפואיות והמלצות של רופאי שיקום מלווים.

שירות פיזיותרפיה ביתית של צבר רפואה כולל גם אפשרות לקבלת ייעוץ להתאמת הסביבה הביתית של המטופלים למצב התפקודי-בריאותי וכמו כן התאמת אביזרי שיקום וניידות ספציפיים.

שירות פיזיותרפיה בבית של צבר רפואה מאפשר לכם לקבל טיפול אופטימלי ואישי, מבלי לצאת מהבית ובתנאים הנוחים לכם! צרו איתנו קשר היום לבירור זכאות למימון קופ”ח ולפרטים נוספים אודות השירות.

198