אל תשליכני לעת זיקנה

עקב מחלתו של בעלי העדפנו שהוא יקבל טיפול בהוספיס בית של צבר רפואה, שתלווה את בעלי בסוף ימיו במינימום סבל ואשפוזים. השהייה בחיק משפחה אוהבת ותומכת עזרה לו להתמודד ולקבל את גזר הדין.
אין מילים בפי להביע את הערכתי לטיפול המסור והמקצועי שבעלי זכה לו מצוות צבר רפואה. הסבלנות, ההתייחסות לכל בקשה בכל עת…
חשוב מאד לכבר את האדם המבוגר שנתן ועשה במיטב שנותיו לעזרת הכלל והפרט. חשוב להקל עליו את שנותיו וימיו האחרונים במסגרת המשפחה, כנאמר “אל תשליכני לעת זיקנה.”
אני ממליצה בחום להיעזר בשירותי צבר רפואה אשר לא חסכו מאיתנו אפילו בזמנם החופשי, התקשרו ובאו וגילו אחריות מוסרית.

 

אנחנו ממליצים לכל מי שצריך, להיעזר בשרות הנפלא שלכם

ברצוננו להודות מעומק הלב על הטיפול והשרות היוצאים מן הכלל שקיבל בננו מהמטפלים בחברת צבר רפואה.
לפני כחודשיים בננו נפל וקיבל חבלת ראש. הוא אושפז לשבועיים והשתחרר הביתה, וכאן קיבל באמצעות המטפלים של צבר רפואה שיקום יום למשך מספר שבועות.
ההתייחסות וההתארגנות של המטפלים מצבר רפואה הייתה מצוינת מתחילת הקשר.
תודה לרותי האחות שהגיעה באופן מידי, עם אנרגיות טובות ומרגיעות, הסבירה על מערך הטיפול והמטפלים ובדקה את המדדים שצריך בכל שבוע באופן עקבי.
תודה לרופא השיקומי, לדיאטנית ולאברהים קלינאי התקשורת.
לגבריאלה העו”ס המקסימה ומאירת הפנים שהגיעה לביקור בית, העבירה מידע משמעותי והמשיכה להיות בקשר טלפוני עם כולנו.

תודה מיוחדת :

לשני המרפאה בעיסוק המדהימה – שני הגיעה אלינו בתחילת הדרך כשהיינו במקום של “השגחת יתר” על בננו וחששנו מאד לדרוש ממנו לפעול עבור עצמו. שני שינתה לנו את החשיבה באופן מידי וחד. עם האנרגיות והחיוך שלה שני שמה את הדברים במקומם והפכה לנו את החשיבה. בננו מיד התחיל לחזור לשגרת חיים ככל שאפשר. שני דרשה ממנו את המקסימום ואף יותר והנחתה אותנו כהורים ל”שחרר”. הטיפול המקצועי של שני קידם את בננו במהירות רבה והחזיר לו את בטחונו העצמי. אנו מעריכים ומודים מאד.

לאסתי המרפאה בעיסוק המיוחדת והרגישה – אסתי התחלקה עם שני בטיפול שלנו. אסתי עשתה עם בננו עבודה מקצועית ועקבית בקידום וחזרה לכישורים הקוגניטיביים. הבן התקדם ב”ה במהירות רבה וחזר ליכולות, לכישורים ולתפקודים הקוגניטיביים שלו.

לצבי הפיזיותרפיסט המיוחד במינו – צבי הגיע מהתחלה לביתנו עם אמונה חזקה ביכולות של הבן ועם אמירה חד משמעית שאהוא יכול ומסוגל לעמוד באתגרים. צבי אתגר את בננו ועזר לו להתקדם ולהרגיש טוב יותר מבחינה פיזית ורגשית. ראינו את השיפור מיום ליום. מרגש לראות עד כמה הבן שלנו נתרם ונהנה מהשיח ומהתרומה הטיפולית של צבי.

למאיס הפיזיותרפיסטית המקצועית והנעימה – מאיס עבדה עם הבן שלנו ברצינות ובעקביות, צילמה את התרגילים שהמליצה לו לעשות בשעות אחה”צ ושלחה לו, וכך  סייעה לו בהתקדמות ובשיפור מצבו התפקודי הפיזי.

לא הכרנו את השרות שלכם לפני מה שקרה לבננו, לצערנו חווינו תקופה לא פשוטה אך ברוך ה’ הוא השתפר במהירות ומצבו התפקודי והרגשי טוב מאד ויש לכם חלק ותרומה משמעותית בכך.
אנו מודים לכם מכל הלב וממליצים לכל מי שצריך, להיעזר בשרות הנפלא שלכם.

 

האחות המקצוענית – האחות הרחמנייה

תודה רבה נטלי האחות המיקצוענית – האחות הרחמנייה,

האשה הענוגה יפת הנפש ויפת המראה, טובת הלב ומלאת נתינה, הצנועה… בקיצור, נסיכה של ממש כי בני אדם כמוך יש רק באגדות.

אני מודה לאלוקיי שבשמיים שזיכה אותי לפגוש אדם/אישיות/מלאך מקסים כמוך פה בעולם הזה. כמה נעים לי היה היום לפגוש אשה מדהימה שכמוך.

אני מאחלת לך ולמשפחתך את כל הטוב שבעולם. בריאות הגוף והנפש. ושירבו אנשים כמוך בישראל – אמן.

אני רבקה אוהבת אותך מאוד, מאחלת לקבל ממך רק בשורות טובות תמיד. ודעי לך אני מתכוונת לכל מילה.

אומרים כי העיניים של האדם הן חלון הראווה של הנפש שלו. ומהפעם הראשונה שראיתי אותך הבנתי כי את אשה מיוחדת במינה. שלום ושוב תודה על היחס שקיבלתי ממך היום ובטוח שעוד הרבה חולים נעזרים בך מידי יום ביומו.