מאמרים מקצועיים

מאמרים מקצועיים

שיקום בית לאחר החלפת מפרק ירך

03/06/2121

ניתוחים להחלפת מפרק הירך הם מהמוצלחים והמהפכניים ביותר בעולם הכירורגיה האורטופדית, ניתוח שבהחלט משפר את איכות חיי המטופלים, מגדיל את טווח התנועה שלהם ומצמצם כאבים...

מניעת תופעת האשפוזים החוזרים למטופלי בריאות הנפש - תופעת הדלת המסתובבת

03/06/2121

אשפוז למתמודדי בריאות הנפש מיועד לרוב להיות פתרון קצר טווח לבעיה ארוכת טווח, בדר”כ אחרי אפיזודה קיצונית או התדרדרות במצב הנפשי. האשפוז מיועד לייצב את המטופלים,..

מהי מחלת אלצהיימר

05/05/2121

עם העלייה המשמעותית בתוחלת החיים בעולם המודרני, אנו רואים יותר ויותר אנשים המגיעים לגילאים מתקדמים וסובלים ממחלות נוירולוגיות וניווניות למיניהן, כאשר אין ספק כי..

שיקום אורטופדי

05/05/2121

תהליך התאוששות ושיקום לאחר ניתוח אורטופדי או פציעה יכול להיות מאתגר פיזית וריגשית הן עבור המטופל והן עבור בני משפחתו. אך כאשר התהליך מתבצע בבית, בצורה מותאמת אישית,..

אשפוז בית לחולי אי ספיקת לב

26/10/2020

צבר רפואה מציעה את האפשרות של אשפוז בית לחולים באי ספיקת לב. שירות האשפוז בבית מבוסס על ההבנה כי הטיפול בחולים עם אי ספיקת לב הרבה יותר מורכב ולכן הוא דורש שיתוף..

אשפוז בית אקוטי

28/10/2020

תהליך הזדקנות האוכלוסיה מחד, והירידה ביחס המיטות לאזרח מאידך, מביאים לעלייה משמעותית בעומס בבתי החולים. לעתים, הפניה לבית החולים בלתי נמנעת. עם זאת, לא ניתן להתעלם..

שירות פיזיותרפיה פרטי – אפשר לקבל טיפול מקצועי גם בבית!

28/10/2020

כאשר אתם או מישהו מיקיריכם מתאושש משבץ מוחי, פגיעה נוירולוגית או ניתוח אורטופדי, הוא זקוק לתהליך שיקומי, הכולל לרוב גם את הצורך ללמוד מחדש לבצע פעולות פיזיות או לחזק..

דלקות – טיפול באמצעות אשפוז בית

26/10/2020

כאשר הגוף מתמודד עם פציעה, חדירה של גוף זר אשר הוא מזהה כאיום, מחולל מחלה כלשהו או מאמץ יתר, הוא מתחיל תהליך של ריפוי על ידי תגובה הגנתית של מערכת החיסון. הדלקת היא..

ייעוץ רופא פרטי

26/10/2020

עד שנות ה- 60 רופאים היו מגיעים לבית המטופלים באופן סדיר ובמטרה לתת את השירות הטוב ביותר בסביבתם הטבעית של המטופלים. אולם עם הזמן הטיפול הרפואי התרחב, פותחו..

זכויות רפואיות לחולי דמנציה ואלצהיימר

28/10/2020

אם אדם קרוב לכם סובל מאלצהיימר או מסוג אחר של דמנציה, אתם ודאי יודעים כמה זו מציאות קשה לכל המעורבים ועד כמה קשה להעניק ליקירכם את הטיפול האופטימאלי, במיוחד כאשר..